Укр | Рус
-->

Іміджмейкер

Професія іміджмейкера не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Косметологи, перукарі, візажісти». Адже Іміджмейкер винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація іміджмейкера важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного іміджмейкера і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи іміджмейкером, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання іміджмейкера, специфіки установи, в якій працює Іміджмейкер і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Косметологи, перукарі, візажісти Каталог профессий
 

Профессия іміджмейкераЧем занимается Іміджмейкер? Кінцева мета іміджмейкера — розробити для клієнта образ, який допоможе йому найуспішніше досягати поставлених професійних і особистих цілей: підібрати зачіску, макіяж, одяг, аксесуари. Всі зовнішні атрибути повинні підходити один одному і працювати на загальне завдання.

Специфика профессии іміджмейкера:
Ця професія вважається молодою не тільки на Україні, але й в усьому світі: їй лише кілька десятків років. Тому навіть серед самих іміджмейкерів немає єдиної думки, чим саме повинен займатися фахівець по іміджу.

  • У салонах краси він консультує клієнтів, намагаючись за допомогою зачіски і макіяжу знайти підходящий образ. На відміну від пересічного перукаря чи візажиста, це фахівець-універсал, який розбирається в усьому.
  • В PR-агентствах іміджмейкери займаються просуванням конкретного кандидата на виборах, створенням сприятливого образу, який сподобається виборцям, працює з політиками та бізнесменами. Він займається не тільки підбором зачіски і макіяжу, але й аксесуарів, одягу, розробляє загальний стиль.
Сама почесна посада для іміджмейкера - імідж-аналітик. Він керує групою фахівців, які "ведуть" клієнта або організацію, виявляють і аналізують факти успіху і невдачі підприємства, що працюють на її "добрим ім'ям".

Где работает Іміджмейкер:
Салони краси, PR-агентства.

Личные качества:
  • бездоганний смак і відчуття стилю
  • такт і витримка
  • креативне мислення
  • комунікабельність
  • відповідальність


Сколько получает Іміджмейкер?
Розкид цін на послуги іміджмейкерів дуже великий: заробіток залежить від його кваліфікації, комплексу послуг, що надаються, і популярності. Іміджмейкер-стиліст в салоні заробляє від 1000$. А вартість комплексу послуг іміджмейкера-політтехнолога стартує з відмітки 15000$.

Как стать іміджмейкером?
Останнім часом учбових закладів, які готують іміджмейкерів, з'явилося достатньо багато. Але в державному реєстрі спеціальностей іміджології і іміджмейкерів немає. Тому в дипломах державного зразка ці слова можуть фігурувати лише як назва спеціалізацій. У деяких вузах курси по іміджології читають на факультетах зв'язків з громадськістю або менеджменту. Глибші знання в області іміджології можна отримати в профільних спеціалізованих учбових центрах, які проводять курси візажу та стилістів.


 

Можливо Вас цікавить:


Робота Іміджмейкер Резюме Іміджмейкер Робота Іміджмейкер в Києві Резюме Іміджмейкер в Києві Робота Іміджмейкер в Дніпрі Резюме Іміджмейкер в Дніпрі Робота Іміджмейкер у Львові Резюме Іміджмейкер у Львові Робота Іміджмейкер в Одесі Резюме Іміджмейкер в Одесі Робота Іміджмейкер в Харкові Резюме Іміджмейкер в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Іміджмейкер
Профессия: Імунолог
Профессия: Інженер зв'язку
Профессия: Інженер по телекомунікаціям
Профессия: Інженер-будівельник
Профессия: Інженер-конструктор
Профессия: Інженер-кошторисник
Профессия: Інженер-проектувальник
Профессия: Інкасатор
Профессия: Інструктор з фітнесу
Профессия: Інструктор парашутного спорту
Профессия: Історик
Профессия: Іхтіолог
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
→ Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу