Укр | Рус
-->

Інженер-конструктор

Професія інженера-конструктора не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Інженери, технологи, майстри». Адже Інженер-конструктор винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація інженера-конструктора важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного інженера-конструктора і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи інженером-конструктором, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання інженера-конструктора, специфіки установи, в якій працює Інженер-конструктор і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Інженери, технологи, майстри Каталог профессий
 

Профессия інженера-конструктораЧем занимается Інженер-конструктор? Проектує техніку і устаткування. Будні конструктора - розробка технологічних схем, розрахунки і креслення вузлових елементів і деталей механізмів, підготовка технічних завдань для виробництва, авторський нагляд за виготовленням і випробуваннями. У невеликих організаціях в обов'язок інженера-конструктора входить ще узгодження проектів з інспектуючими організаціями і навіть пошук замовників.

Специфика профессии інженера-конструктора:
Плюси професії:
  • Цікаві розробки.
Мінуси професії:
  • Робота інженера не закінчується на стадії проектування та розрахунків. "Слабкі місця" конструкції виявляються на випробуваннях. За допомогою спеціальної діагностичної апаратури конструктор може протестувати льотні характеристики літака, прохідність джипу, герметичність підводного човна. Він спілкується з випробувачами техніки, з'ясовує, наскільки машина зручна у використанні, при необхідності допрацьовує конструкцію.


Где работает Інженер-конструктор:
Державні науково-дослідні інститути і конструкторські бюро, вітчизняні компанії, що зуміли вийти на ринок з своєю продукцією, приватні конструкторські бюро, фірми, що займаються виробництвом м'яких меблів, монтажем вікон ПВХ, установкою грат, огорож, воріт, зовнішньої реклами і т.д.

Личные качества:
  • Висока концентрація і стійкість уваги,
  • Логіка,
  • Технічний склад розуму,
  • Аналітичне мислення.


Сколько получает Інженер-конструктор?
Починається з навчання в профільному вузі. Професія вимагає фундаментальних технічних знань. Проблем з працевлаштуванням у інженерів-конструкторів зазвичай не виникає. У деканати постійно приходять заявки на молодих фахівців в основному, правда, з державних КБ. У приватні компанії, що займаються конструкторськими розробками, інженерові, що починає, влаштуватися складніше. Оптимальний варіант для молодого конструктора - потрапити в приватне конструкторське бюро. Це гарантує цікаву роботу над самими різними проектами.

У державних НДІ і КБ зарплати близько $350. У приватному конструкторському бюро - від $600 до 1500.
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Інженер-конструктор Резюме Інженер-конструктор Робота Інженер-конструктор в Києві Резюме Інженер-конструктор в Києві Робота Інженер-конструктор в Дніпрі Резюме Інженер-конструктор в Дніпрі Робота Інженер-конструктор у Львові Резюме Інженер-конструктор у Львові Робота Інженер-конструктор в Одесі Резюме Інженер-конструктор в Одесі Робота Інженер-конструктор в Харкові Резюме Інженер-конструктор в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Іміджмейкер
Профессия: Імунолог
Профессия: Інженер зв'язку
Профессия: Інженер по телекомунікаціям
Профессия: Інженер-будівельник
Профессия: Інженер-конструктор
Профессия: Інженер-кошторисник
Профессия: Інженер-проектувальник
Профессия: Інкасатор
Профессия: Інструктор з фітнесу
Профессия: Інструктор парашутного спорту
Профессия: Історик
Профессия: Іхтіолог
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
→ Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу