Укр | Рус
-->

Інкасатор

Професія інкасатора не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Охоронці, міліціонери, слідчі». Адже Інкасатор винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація інкасатора важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного інкасатора і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи інкасатором, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання інкасатора, специфіки установи, в якій працює Інкасатор і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Охоронці, міліціонери, слідчі Каталог профессий
 

Профессия інкасатораЧем занимается Інкасатор? У обов'язки інкасатора входить прийом грошей від організацій для здачі їх в банк. Але оскільки гроші потрібно не тільки прийняти і оформити, але і доставити в банк у повній цілості, в бригаду інкасаторів разом з касиром входять охоронці і водій. Та і сам інкасатор повинен чудово володіти зброєю і мати відповідну ліцензію.

Специфика профессии інкасатора:
Є в роботі інкасатора і труднощі. В першу чергу фізичне навантаження: часто доводиться перевозити важкі мішки з копійками, золото, величезні упаковки з купюрами. Хоча сучасний бронежилет важить всього 3-4 кг, проте достатньо важко носити його цілий день, в будь-яку погоду. Додайте ще зброю: пістолет, а у співробітників і автомат.

Інша складність – психологічна. Працювати з крупними сумами, маючи в руках вогнепальну зброю, можуть не всі, тому інкасатори знаходяться під постійним спостереженням фахівця-психолога, який стежить за ситуацією в колективі і психологічним станом кожного співробітника.

Где работает Інкасатор:
Інкасатори працюють в державній службі інкасації, спеціальних службах комерційних банків, небанківських кредитних організаціях і приватних охоронних підприємствах (ПОП).

Личные качества:
Перше і найголовніше - порядність. Важлива моральна стійкість і уміння уживатися в колективі. І нарешті, необхідне бажання постійно удосконалюватися.

Сколько получает Інкасатор?
Зарплата інкасатора не дуже висока, особливо якщо врахувати, що робота пов'язана з ризиком і небезпекою для життя: від $550 до 700 (хоча співробітник з солідним досвідом іноді отримує і більше). Графік роботи може сильно варіюватися: звичайний робочий день (дві доби через дві).

Как стать інкасатором?
Як правило, інкасаторові не обов'язково мати вищу освіту, тим паче з якоїсь певної спеціальності. Звичайно, в плюс буде юридична, спортивна або військова освіта, але в решті решт вирішальним виявляється інше: фізична форма і «чиста» біографія. Проте пройти професійне навчання все ж таки доведеться. Один з необхідних документів для отримання ліцензії приватного охоронця – диплом (сертифікат) про закінчення курсів спеціальної підготовки.


 

Можливо Вас цікавить:


Робота Інкасатор Резюме Інкасатор Робота Інкасатор в Києві Резюме Інкасатор в Києві Робота Інкасатор в Дніпрі Резюме Інкасатор в Дніпрі Робота Інкасатор у Львові Резюме Інкасатор у Львові Робота Інкасатор в Одесі Резюме Інкасатор в Одесі Робота Інкасатор в Харкові Резюме Інкасатор в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Іміджмейкер
Профессия: Імунолог
Профессия: Інженер зв'язку
Профессия: Інженер по телекомунікаціям
Профессия: Інженер-будівельник
Профессия: Інженер-конструктор
Профессия: Інженер-кошторисник
Профессия: Інженер-проектувальник
Профессия: Інкасатор
Профессия: Інструктор з фітнесу
Профессия: Інструктор парашутного спорту
Профессия: Історик
Профессия: Іхтіолог
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
→ Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу