|
Профессия інкасатора
Чем занимается Інкасатор? У обов'язки інкасатора входить прийом грошей від організацій для здачі їх в банк. Але оскільки гроші потрібно не тільки прийняти і оформити, але і доставити в банк у повній цілості, в бригаду інкасаторів разом з касиром входять охоронці і водій. Та і сам інкасатор повинен чудово володіти зброєю і мати відповідну ліцензію.
Специфика профессии інкасатора:
Є в роботі інкасатора і труднощі. В першу чергу фізичне навантаження: часто доводиться перевозити важкі мішки з копійками, золото, величезні упаковки з купюрами. Хоча сучасний бронежилет важить всього 3-4 кг, проте достатньо важко носити його цілий день, в будь-яку погоду. Додайте ще зброю: пістолет, а у співробітників і автомат.
Інша складність – психологічна. Працювати з крупними сумами, маючи в руках вогнепальну зброю, можуть не всі, тому інкасатори знаходяться під постійним спостереженням фахівця-психолога, який стежить за ситуацією в колективі і психологічним станом кожного співробітника.
Где работает Інкасатор:
Інкасатори працюють в державній службі інкасації, спеціальних службах комерційних банків, небанківських кредитних організаціях і приватних охоронних підприємствах (ПОП).
Личные качества:
Перше і найголовніше - порядність. Важлива моральна стійкість і уміння уживатися в колективі. І нарешті, необхідне бажання постійно удосконалюватися.
Сколько получает Інкасатор?
Зарплата інкасатора не дуже висока, особливо якщо врахувати, що робота пов'язана з ризиком і небезпекою для життя: від $550 до 700 (хоча співробітник з солідним досвідом іноді отримує і більше). Графік роботи може сильно варіюватися: звичайний робочий день (дві доби через дві).
Как стать інкасатором?
Як правило, інкасаторові не обов'язково мати вищу освіту, тим паче з якоїсь певної спеціальності. Звичайно, в плюс буде юридична, спортивна або військова освіта, але в решті решт вирішальним виявляється інше: фізична форма і «чиста» біографія. Проте пройти професійне навчання все ж таки доведеться. Один з необхідних документів для отримання ліцензії приватного охоронця – диплом (сертифікат) про закінчення курсів спеціальної підготовки.
|
|