Укр | Рус
-->

Інженер-будівельник

Професія інженера-будівельника не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Працівники сфери нерухомості і будівництва». Адже Інженер-будівельник винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація інженера-будівельника важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного інженера-будівельника і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи інженером-будівельником, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання інженера-будівельника, специфіки установи, в якій працює Інженер-будівельник і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Працівники сфери нерухомості і будівництва Каталог профессий
 

Профессия інженера-будівельникаЧем занимается Інженер-будівельник? Інженер на будівництві – це виконроб, він керує загальнобудівельними роботами, монтажем конструкцій, здійснює контроль за якістю.

У проектних організаціях інженери виконують роботи по комплексному проектуванню: архітектурній, конструктивній частині (електропостачання, опалювання і вентиляція, водопровід і каналізація, слабкострумові системи – телефон, пожежна сигналізація, телеспостереження та ін.). Крім того, розробляють генеральні плани проектованих комплексів, куди входять дороги, земляні роботи, організація будівництва.

Напрям діяльності будівельників дуже широкий – окрім зведення будівель, виробничих комплексів, заводів, фабрик, вони проектують мости, гідротехнічні споруди, дамби, греблі та ін.

Специфика профессии інженера-будівельника:
Інженер-проектувальник, окрім безпосереднього проектування, займається і авторським наглядом: їздить об'єктами, над якими працює компанія, і стежить за виконанням робіт.

Где работает Інженер-будівельник:
Почати кар'єру в будівельній сфері нескладно: конкуренція низька, попит на фахівців високий. Після інституту є два варіанти – йти в проектування або на будівництво. Досвідчені фахівці вважають, що для успішної кар'єри слід спробувати і те, і інше.

Личные качества:
Важливо не боятися висоти, бути фізично витривалим і готовим працювати в будь-яких погодних умовах.

Сколько получает Інженер-будівельник?
Кар'єра зазвичай починається з посади майстра або бригадира. Потім можна стати виконробом, начальником ділянки, головним інженером. Біля керма багатьох відомих проектних організацій стоять люди, що пройшли шлях від простого інженера до керівника.

Різниця між доходами фахівців досить широка: від $500 для випускників вузів і студентів останніх курсів до $1500 і вище для інженерів-конструкторів, інженерів-проектувальників. Наприклад, інженер-будівельник елітних коттеджних селищ в крупній компанії може розраховувати на $1600-2000. Зарплати виконробів – від $1000 до 2000, залежно від складності проектів і досвіду роботи.
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Інженер-будівельник Резюме Інженер-будівельник Робота Інженер-будівельник в Києві Резюме Інженер-будівельник в Києві Робота Інженер-будівельник в Дніпрі Резюме Інженер-будівельник в Дніпрі Робота Інженер-будівельник у Львові Резюме Інженер-будівельник у Львові Робота Інженер-будівельник в Одесі Резюме Інженер-будівельник в Одесі Робота Інженер-будівельник в Харкові Резюме Інженер-будівельник в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Іміджмейкер
Профессия: Імунолог
Профессия: Інженер зв'язку
Профессия: Інженер по телекомунікаціям
Профессия: Інженер-будівельник
Профессия: Інженер-конструктор
Профессия: Інженер-кошторисник
Профессия: Інженер-проектувальник
Профессия: Інкасатор
Профессия: Інструктор з фітнесу
Профессия: Інструктор парашутного спорту
Профессия: Історик
Профессия: Іхтіолог
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
→ Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу