Укр | Рус
-->

Ландшафтний дизайнер

Професія ландшафтного дизайнера не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Дизайнери, оформлювачі». Адже Ландшафтний дизайнер винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація ландшафтного дизайнера важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного ландшафтного дизайнера і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи ландшафтним дизайнером, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання ландшафтного дизайнера, специфіки установи, в якій працює Ландшафтний дизайнер і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Дизайнери, оформлювачі Каталог профессий
 

Профессия ландшафтного дизайнераЧем занимается Ландшафтний дизайнер? Він здатний перетворити рядову дачну ділянку на прекрасний оазис. Поговоривши з клієнтом, уточнивши всі технічні деталі і зробивши необхідні обміри, дизайнер представляє клієнтові ескіз майбутнього раю, намальований від руки або на комп'ютері. Отримавши "добро" розробляє ландшафтний проект, де буде розписано все: від розташування квітників, альтанок і басейну до опису видів дерев і чагарників. Подальше завдання ведення проекту до його остаточного втілення.

Специфика профессии ландшафтного дизайнера:
Красиву композицію неможливо створити без художньої уяви, відчуття смаку і уміння малювати. Одночасно дизайнер повинен бути топографом, біологом, хіміком і інженером в одній особі. Потрібно добре розбиратися в рослинах, знати в який грунт їх потрібно висаджувати, як вони ростуть і квітнуть, грамотно використовувати особливості рельєфу місцевості для створення садового пейзажу, відводити зайву воду з ділянки, контролювати підведення комунікацій і т.д.

Где работает Ландшафтний дизайнер:
Численні компанії, що пропонують послуги ландшафтного дизайну, фірми, що займаються будівництвом котеджів. Можна працювати індивідуально, по найму.

Личные качества:
Розвинена уява, творчий підхід до справи і комунікабельність - спілкуватися з клієнтами доводитися часто, вони постійно вносять якісь корективи до проекту. Необхідні і організаторські здібності.

Сколько получает Ландшафтний дизайнер?
Ландшафтний дизайнер, що починає, працюючи самостійно, може розраховувати на $600-700 за проект. Професіонал отримує в середньому $1000-1500. У штаті спеціалізованої компанії вузький фахівець (дендролог, ландшафтний проектувальник, садівник або технолог) може розраховувати на $800-1500 в місяць.
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Ландшафтний дизайнер Резюме Ландшафтний дизайнер Робота Ландшафтний дизайнер в Києві Резюме Ландшафтний дизайнер в Києві Робота Ландшафтний дизайнер в Дніпрі Резюме Ландшафтний дизайнер в Дніпрі Робота Ландшафтний дизайнер у Львові Резюме Ландшафтний дизайнер у Львові Робота Ландшафтний дизайнер в Одесі Резюме Ландшафтний дизайнер в Одесі Робота Ландшафтний дизайнер в Харкові Резюме Ландшафтний дизайнер в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Ландшафтний архітектор
Профессия: Ландшафтний дизайнер
Профессия: Лікар швидкої допомоги
Профессия: Літературознавець
Профессия: Лобіст (GR-специалист)
Профессия: Логіст
Профессия: Логопед
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
→ Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу