Укр | Рус
-->

Лобіст (GR-специалист)

Професія лобіста не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Юристи, нотаріуси, політологи». Адже Лобіст (gr-специалист) винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація лобіста важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного лобіста і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи лобістом, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання лобіста, специфіки установи, в якій працює Лобіст (gr-специалист) і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Юристи, нотаріуси, політологи Каталог профессий
 

Профессия лобістаЧем занимается Лобіст (gr-специалист)? Основна функція лобіста - налагодження зв'язків компанії, яку він представляє, з органами державної влади. До речі, ця робота не має нічого спільного з банальним підкупом. Завдання лобіста - не вирішення конкретної проблеми, а встановлення неформального діалогу.

Специфика профессии лобіста:
Методи роботи вітчизняної влади - закриті і непрозорі, "достукатися" до чиновників людині "з вулиці" практично неможливо. Тому перша і найголовніше умова успішної кар'єри в GR-сфері - особисті контакти і знайомства з представниками держорганів. А такі зв'язки зазвичай налагоджуються ще до приходу в GR.

Где работает Лобіст (gr-специалист):
GR-фахівці потрібні в компаніях, чия діяльність так чи інакше залежить від органів державної влади. В першу чергу, це компанії-лідери регіонального рівня.

Личные качества:
Основа діяльності GR-фахівця - хороші комунікаційні здібності. А для реалізації крупних GR-проектів, що включають безліч заходів, буде потрібно талант організатора.

Сколько получает Лобіст (gr-специалист)?
У сфері Government Relations (зв'язки з органами державної влади) навряд чи можна зробити стрімку кар'єру: найчастіше лобістами (GR-фахівцями) стають люди, що не один рік присвятили державній службі. Проте попит на "джіарщиків" росте з кожним роком. Початковий рівень заробітку лобістів - декілька тисяч доларів в місяць. Керівники GR-відділів отримують близько 7000 доларів, фахівці вищого розряду - близько 15 тисяч. "Зірки" джіару - це люди, що вийшли на принципово інший рівень рішення питань. Крім фіксованих зарплат для них діє спеціальна система бонусів і компенсацій. Ці цифри можуть доходити до мільйона доларів.

Как стать лобістом?
Найбільших успіхів у сфері GR досягають випускники юридичних, економічних, соціологічних і політологічних факультетів (загалом, дипломовані гуманітарії).


 

Можливо Вас цікавить:


Робота Лобіст (gr-специалист) Резюме Лобіст (gr-специалист) Робота Лобіст (gr-специалист) в Києві Резюме Лобіст (gr-специалист) в Києві Робота Лобіст (gr-специалист) в Дніпрі Резюме Лобіст (gr-специалист) в Дніпрі Робота Лобіст (gr-специалист) у Львові Резюме Лобіст (gr-специалист) у Львові Робота Лобіст (gr-специалист) в Одесі Резюме Лобіст (gr-специалист) в Одесі Робота Лобіст (gr-специалист) в Харкові Резюме Лобіст (gr-специалист) в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Ландшафтний архітектор
Профессия: Ландшафтний дизайнер
Профессия: Лікар швидкої допомоги
Профессия: Літературознавець
Профессия: Лобіст (GR-специалист)
Профессия: Логіст
Профессия: Логопед
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
→ Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу