Укр | Рус
-->

Логопед

Професія Логопеда не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Викладачі, філологи, психологи». Адже Логопед винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація Логопеда важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного Логопеда і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи Логопедом, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання Логопеда, специфіки установи, в якій працює Логопед і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Викладачі, філологи, психологи Каталог профессий
 

Профессия ЛогопедаЧем занимается Логопед? Спеціаліст по виправленню дефектів мовлення у дорослих і дітей. За допомогою спеціально підібраних вправ він вчить говорити людей красиво: не в ніс, не картавлячи, а чітко проговорюючи букву "Р" і т. д. Логопед показує правильне положення язика і губ при вимові звуків, задає читати додому тексти та скоромовки, пильно стежить за успіхами підопічного.

Специфика профессии Логопеда:
Робота логопеда вимагає величезного терпіння. Муштрувати невпевнених пацієнтів день за днем може тільки дуже наполегливий фахівець. Процес лікування займає мінімум 5 місяців, іноді з складними пацієнтами він затягується на рік і навіть більше! Робота, проста на перший погляд, зажадає серйозної теоретичної підготовки: знання механізмів голосообразованія і патофізіології мови.

Где работает Логопед:
Дитячі сади, поліклініки, лікарні, центри психолого-педагогічної реабілітації і корекції для дітей з порушеннями слуху і мови. Варіант для професіоналів - відкриття власного приватного логопедичного кабінету.

Личные качества:
Увага, терпіння, дипломатичність. Люди, що говорять з дефектами, часто соромляться своїх недоліків і в спілкуванні з ними потрібно бути максимально коректним, уміти їх підбадьорити, підтримати.

Сколько получает Логопед?
У державному дитячому саду, школі або поліклініці логопед отримує від $160 до 350. У приватних ліцеях, дошкільних установах, розвиваючих центрах зарплати вище - від $400-700. Високі доходи (від $1000 і вище) може принести тільки приватна практика.
Самые реальные требования к профессии Логопеда описаны в должностных инструкциях компаний Украины:

Должностная инструкция учителя-логопеда (рус.)
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Логопед Резюме Логопед Робота Логопед в Києві Резюме Логопед в Києві Робота Логопед в Дніпрі Резюме Логопед в Дніпрі Робота Логопед у Львові Резюме Логопед у Львові Робота Логопед в Одесі Резюме Логопед в Одесі Робота Логопед в Харкові Резюме Логопед в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Ландшафтний архітектор
Профессия: Ландшафтний дизайнер
Профессия: Лікар швидкої допомоги
Профессия: Літературознавець
Профессия: Лобіст (GR-специалист)
Профессия: Логіст
Профессия: Логопед
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
→ Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу