Укр | Рус
-->

Брокер

Професія брокера не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Бухгалтери, фінансисти, аудитори». Адже Брокер винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація брокера важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного брокера і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи брокером, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання брокера, специфіки установи, в якій працює Брокер і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Бухгалтери, фінансисти, аудитори Каталог профессий
 

Профессия брокераЧем занимается Брокер? Щодня фахівці, що працюють у брокерських компаніях, відстежують зміну вартості світових валют або цінних паперів та укладають угоди. Вони грають на гроші клієнтів, ризикуючи великими сумами, а самі отримують відсотки від вдалих операцій. Основне завдання - купити подешевше, продати подорожче.

Специфика профессии брокера:
У брокерській компанії дуже швидко можна зробити кар'єру. Тут немає серйозної вертикальної структури, ієрархії. Дорости можна до начальника відділу або, якщо пощастить, до директора компанії.

Где работает Брокер:
Брокерські компанії, будь-які фінансові організації та ін

Личные качества:
Вам підходить робота в брокерської компанії, якщо ви: - Психічно стійкі, врівноваженість - Схильні до авантюр, любите ризикувати - Стійко переносите поразки - Прямуєте приказці "сім разів відміряй, один раз відріж"

Сколько получает Брокер?
Зарплати фахівців, що працюють у брокерських компаніях, складаються з фіксованого окладу (в середньому 1000-1200 у. Е.) та відсотків. Sales отримують комісійні за кількість залучених клієнтів і клієнтських грошей. Трейдери живуть на відсотки від прибутку, отриманого в результаті торгів (близько 10%). Аналітикам видають премії за якісно виконану роботу (оцінюється вірність прогнозів). Розглядаються заслуги кожного співробітника в окремо, тому назвати конкретні суми складно. При вдалому розкладі в місяць можна заробляти кілька тисяч доларів, при невдалому (у деяких компаніях працівники отримують тільки відсотки) є ризик залишитися взагалі без грошей.

Как стать брокером?
Тлумачні трейдери та аналітики виходять з випускників технічних спеціальностей (математиків, інженерів, програмістів і т. д.). У технічних вузах вчать тому, що так необхідно в роботі: вважати, логічно мислити, аналізувати, робити прогнози ... У відділі продажів, в принципі, можуть працювати люди з будь-якою освітою, найголовніше хороші комунікативні здібності та відмінне володіння темою (допоможуть курси та семінари, а також власний досвід проб і помилок). Але було б неправильно радити всім, хто в перспективі хоче працювати в брокерської компанії, вступати, допустим, на фізмат. Фахівців з цінних паперів готують на інших факультетах економічних або фінансових. І якщо ви хочете йти суворо за наміченим курсом, то слід вибирати спеціальність Фінанси і кредит.


Самые реальные требования к профессии брокера описаны в должностных инструкциях компаний Украины:

Должностная инструкция начальника таможенно–брокерского отдела (укр.)
Должностная инструкция торгового брокера (рус.)
Должностная инструкция специалиста-организатора торговли на рынке ценных бумаг (укр.)
Должностная инструкция брокера (рус.)
Должностная инструкция брокера торгового (рус.)
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Брокер Резюме Брокер Робота Брокер в Києві Резюме Брокер в Києві Робота Брокер в Дніпрі Резюме Брокер в Дніпрі Робота Брокер у Львові Резюме Брокер у Львові Робота Брокер в Одесі Резюме Брокер в Одесі Робота Брокер в Харкові Резюме Брокер в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Банківський касир-операціоніст
Профессия: Бармен
Профессия: Бджоляр
Профессия: Бізнес-тренер
Профессия: Біоінженер
Профессия: Брейдер
Профессия: Бренд-менеджер
Профессия: Брокер
Профессия: Бухгалтер
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
→ Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу