Укр | Рус
-->

Біоінженер

Професія біоінженера не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Лікарі, медсестри, ветеринари». Адже Біоінженер винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація біоінженера важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного біоінженера і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи біоінженером, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання біоінженера, специфіки установи, в якій працює Біоінженер і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Лікарі, медсестри, ветеринари Каталог профессий
 

Профессия біоінженераЧем занимается Біоінженер? За допомогою цілеспрямованого перенесення генів одних організмів іншим, міняючи структуру молекули ДНК, біоінженери отримують генетично модифіковані (ГМ) рослини, тварин і мікроорганізми з потрібними ознаками і властивостями. Вони розробляють новий вигляд ліків і вже створили такі препарати, як інсулін, гормон росту людини, інтерферон, вакцину проти гепатиту В, вони синтезують ефективні біокаталізатори, які використовуються в промисловому виробництві, конструюють мікроорганізми для утилізації відходів.

Специфика профессии біоінженера:
Не обирайте, якщо ви:
  • бажаєте відразу заробляти великі гроші;
  • не готові до кропітких багаторічних експериментів;
  • вважаєте, що вторгатися в структури ДНК людству поки зарано.


Где работает Біоінженер:
Знайти роботу талановитому українському біоінженеру, біологу, хіміку або генетику не складе труднощів: молодих перспективних фахівців активно запрошують працювати як в Україні, так і за кордоном. Вітчизняні біоінженери успішно виконують замовлення для США, Німеччини, Голландії, Японії. Їм не доводиться шукати західних партнерів, скоріше навпаки, західні фірми шукають їх. Учені укладають контракти з іноземними компаніями і працюють в НДІ в області генетичної або клітинної інженерії, молекулярної біології, медичної хімії. Пишуть наукові статті, реєструють патенти, захищають дисертації.

В Україні рядовий біоінженер НДІ з часом може стати керівником групи, лабораторії, очолити серйозний проект, вести сумісні розробки з іноземними компаніями. Інший варіант - робота на виробництві, де використовуються біотехнології, але таких компаній в Україні поки небагато.

Личные качества:
Обирайте цю професію, якщо ви:
  • без тями від природних наук, особливо біології, хімії і фізики,
  • володієте високим IQ,
  • готові працювати і в Україні, і за кордоном.


Сколько получает Біоінженер?
Зарплата фахівця, що починає, або аспіранта у вітчизняному НДІ – $160-350 на місяць. У вітчизняній лабораторії, яка фінансується за рахунок грантів зарубіжних партнерів, провідний фахівець може щомісячно отримувати $950-1300, якщо грантів немає – залишається звичайна зарплата бюджетного науковця – від $200 до $450 залежно від розряду єдиної тарифної сітки.

У біотехнологічних вітчизняних компаніях молодий фахівець може отримувати $500-700 в місяць, а кваліфікований біоінженер – $1500-3000. Доходи фахівців, що працюють в іноземних корпораціях (фармацевтичних, розробниках ГМ-ПРОДУКТІВ), – декілька тисяч доларів на місяць.
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Біоінженер Резюме Біоінженер Робота Біоінженер в Києві Резюме Біоінженер в Києві Робота Біоінженер в Дніпрі Резюме Біоінженер в Дніпрі Робота Біоінженер у Львові Резюме Біоінженер у Львові Робота Біоінженер в Одесі Резюме Біоінженер в Одесі Робота Біоінженер в Харкові Резюме Біоінженер в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Банківський касир-операціоніст
Профессия: Бармен
Профессия: Бджоляр
Профессия: Бізнес-тренер
Профессия: Біоінженер
Профессия: Брейдер
Профессия: Бренд-менеджер
Профессия: Брокер
Профессия: Бухгалтер
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
→ Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу