Укр | Рус


Бренд-менеджер

Професія бренд-менеджера не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Маркетологи, рекламісти, піарники». Адже Бренд-менеджер винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація бренд-менеджера важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного бренд-менеджера і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи бренд-менеджером, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання бренд-менеджера, специфіки установи, в якій працює Бренд-менеджер і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Маркетологи, рекламісти, піарники Каталог профессий
 

Профессия бренд-менеджераЧем занимается Бренд-менеджер? Бренд-менеджер розкручує торгову марку компанії, прагнучи зробити її популярною на ринку, працює з рекламними агентствами, де придумують ту ідею, яка виділить продукт з маси інших і зробить його популярним.

Специфика профессии бренд-менеджера:
Помилково вважати, що робота бренд-менеджера закінчується з успішним виводом бренду на ринок. Мало правильно позиціонувати торгову марку, зробити її популярною і відомою. Щоб до неї не пропав інтерес споживачів, бренд-менеджеру доводиться постійно піклуватися про її оновлення, придумувати фішки: міняти упаковку товару, проводити різноманітні рекламні і промоушн-акції.

Где работает Бренд-менеджер:
Рекламні агентства, маркетингові компанії і ін.

Личные качества:
Звичайно, бренд-менеджер в першу чергу аналітик і організатор, але в той же час без творчої жилки в цій професії не обійтися. Потрібно уміти запропонувати рекламному агентству своє бачення позиціонування бренду, вислухати і зрозуміти ідеї копірайтерів, посперечатися, подумати і... вибрати кращу.

Сколько получает Бренд-менеджер?
Якщо ваш шлях в бренд-менеджери лежить через маркетинг, початковою позицією стане посада асистента маркетолога із зарплатою $400-500. Через півроку-рік можна стати маркетологом із зарплатою $800-1200. Можна піти іншим шляхом - влаштуватися на роботу менеджером з маркетингу і реклами в одній з невеликих компаній. Зарплата складе близько $1100-1500.

Якщо ваш шлях в рекламу лежить через рекламне агентство, то для початку краще за все попрацювати менеджером з реклами. Середня зарплата $600-900, але успішні менеджери з солідною клієнтською базою можуть заробляти $1000-1500. Наступна позиція в агентстві - Account manager, фахівець з ключових клієнтів: він веде рекламні кампанії і може заробляти $1000-1500 і вище. Дохід бренд-менеджера в середніх компаніях $1500, у великих $2000. Асистент бренд-менеджера солідної міжнародної компанії отримує $1600-1800.
Самые реальные требования к профессии бренд-менеджера описаны в должностных инструкциях компаний Украины:

Должностная инструкция бренд-менеджера (рус.)
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Бренд-менеджер Резюме Бренд-менеджер Робота Бренд-менеджер в Києві Резюме Бренд-менеджер в Києві Робота Бренд-менеджер в Дніпрі Резюме Бренд-менеджер в Дніпрі Робота Бренд-менеджер у Львові Резюме Бренд-менеджер у Львові Робота Бренд-менеджер в Одесі Резюме Бренд-менеджер в Одесі Робота Бренд-менеджер в Харкові Резюме Бренд-менеджер в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові
Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Банківський касир-операціоніст
Профессия: Бармен
Профессия: Бджоляр
Профессия: Бізнес-тренер
Профессия: Біоінженер
Профессия: Брейдер
Профессия: Бренд-менеджер
Профессия: Брокер
Профессия: Бухгалтер
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
→ Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу