Укр | Рус
-->

Репортер

Професія репортера не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Журналісти, редактори, поліграфісти». Адже Репортер винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація репортера важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного репортера і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи репортером, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання репортера, специфіки установи, в якій працює Репортер і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Журналісти, редактори, поліграфісти Каталог профессий
 

Профессия репортераЧем занимается Репортер? Професія репортера неможлива без постійного ризику. Адже репортер завжди повинен бути в центрі подій, його головне завдання – дізнатися максимум інформації про подію і швидко передати цю інформацію у вигляді короткого сюжету на канал.

До речі, часто в програмах новин роблять пряме включення з місця події, де в режимі реального часу репортер розповідав про події, що відбувалися. На відміну від журналістів, репортери завжди в роз'їздах, адже їх першорядне завдання – розповісти про все першими. Тому якщо ви вибрали професію репортера, будьте готові до життя «на колесах»

Специфика профессии репортера:
Як вже говорилося вище, професія «репортер» - це одне тривале відрядження в різні частини України, а потім і світу. Але, окрім постійних поїздкок, важливо уміти красиво і грамотно розмовляти українською і російською мовами, а також уміти втиснути в п'ятихвилинний сюжет головні факти того, що відбувається.

Говорять, що уміння швидко орієнтуватися і віщати в прямому ефірі з місця подій приходить з досвідом. Але повірте, професія репортера так і залишиться всього лише вашими мріями, якщо ви відразу не покажете майбутньому працедавцю свою зібраність, лаконічність і грамотну, чисту мову.

Где работает Репортер:
Професія репортера затребувана на телебаченні, в новинних і розважальних програмах, а також на радіостанціях і в ЗМІ.

Личные качества:
Репортер – це зібрана, логічно мисляча людина, яка не боїться труднощів на шляху до отримання хорошого сюжету для програми. Для професії репортера критично важливо мати правильну дикцію, знати українську мову на рівні носія, бажано мати приємну зовнішність. Ну і найголовніше – успішний репортер просто зобов'язаний бути зацікавленим у всьому.
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Репортер Резюме Репортер Робота Репортер в Києві Резюме Репортер в Києві Робота Репортер в Дніпрі Резюме Репортер в Дніпрі Робота Репортер у Львові Резюме Репортер у Львові Робота Репортер в Одесі Резюме Репортер в Одесі Робота Репортер в Харкові Резюме Репортер в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Радіотехнік
Профессия: Реабілітолог
Профессия: Регіональний менеджер
Профессия: Редактор
Профессия: Редактор книг
Профессия: Редактор сайту
Профессия: Режисер
Профессия: Рекрутер
Профессия: Репортер
Профессия: Реставратор
Профессия: Ресторатор
Профессия: Ріелтор
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
→ Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу