Укр | Рус
-->

Ріелтор

Професія ріелтора не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Працівники сфери нерухомості і будівництва». Адже Ріелтор винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація ріелтора важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного ріелтора і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи ріелтором, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання ріелтора, специфіки установи, в якій працює Ріелтор і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Працівники сфери нерухомості і будівництва Каталог профессий
 

Профессия ріелтораЧем занимается Ріелтор? Потреба людей в покупці, продажі або обміні квартир була і буде завжди. Тільки п'ятнадцять років тому, операції з нерухомістю в нашій країні вважалися спекуляцією, а зараз це хороший бізнес, кожен крок якого супроводжується законом.

Ріелтор перша людина, з якою ви зіткнетеся, задумавши зробити яку-небудь операцію з нерухомістю, що є у вас. Він, свого роду, посередник між продавцем і покупцем. До речі, практично 70% працівників будь-якої ріелторськой компанії складають прості ріелтори.

Завдання такого фахівця щоб кожен учасник операції опинився задоволений. Якщо потрібно, агент їздить з клієнтом проглядати квартири, вирішує питання оформлення документів. Відвідує організації, що відрізняються дивовижною неквапливістю в питаннях розв'язання справ: такі як ЖЕК, опікунська рада, міліція, диспансери. А якщо людина збирається придбати квартиру за допомогою іпотеки, то кількість документів зростає просто в геометричній прогресії. Іноді, для того, щоб знайти оптимальний варіант купівлі-продажу, з великої кількості пропозицій шикується складний ланцюжок операцій.

В крупних компаніях практикується розділення посад по видах операцій. Одні агенти займаються продажем квартир первинного житлового фонду, інші на вторинному ринку житла, треті відають питаннями оренді нежилих приміщень.

Для новачків, оптимальний варіант - робота з клієнтами на ринку вторинного житла. Тут є можливість зрозуміти основні закони ринку, навчитися працювати з документами і розмовляти з клієнтами. Через півтора-два роки змужнілий співробітник може йти на підвищення.

Специфика профессии ріелтора:
Плюси професії:
  • Відразу видно результати роботи,
  • Швидкі і хороші гроші, за наявності відповідної кваліфікації,
  • Найчастіше вільний графік,
  • Можливість самостійного ухвалення рішень.
Мінуси професії:
  • Починати кар'єру доводиться з найнижчих позицій (навіть за наявності диплома),
  • Ненормований робочий день,
  • Нервова робота, особливо важка для людей, звиклих приймати все близько до серця,
  • Високий ступінь відповідальності: щоб не трапилося завжди винен ріелтор.


Где работает Ріелтор:
У ріелторських компаніях, також в організаціях, робота яких пов'язана з різноманітними операціями в області нерухомості.

Личные качества:
На перших порах доводиться бути настирливим. Дзвонити, пропонувати свої послуги, рекламувати себе. У багатьох це викликає складнощі і примушує задуматися про зміну роботи. Тут позначається російський менталітет і боязнь здатися вискочкою. Проте в професії ріелтора спілкування займає основний час. Не вміючи налагодити відносин з людьми, неможливо вдало зробити жодну операцію. Пройде час і у ріелтора накопичиться своя клієнтська база. І тоді велика частина клієнтів буде сама звертатися до нього за допомогою.

Сколько получает Ріелтор?
В майбутньому ріелтор може стати менеджером групи агентів, директором філіалу або територіального відділення, директором департаменту.

Как стать ріелтором?
Нещодавно в ріелторський бізнес брали практично всіх, хто був готовий осягати ази нової і перспективної професії. Сьогодні компанії прагнуть поповнити штат за рахунок ріелторов з вищою освітою. Спеціальність, яка підійде майбутньому ріелтору, називається «Експертиза і управління нерухомістю». Вчитися доведеться п'ять років, по закінченню вузу ви отримаєте кваліфікацію «інженер». По суті справи цей фахівець «на голову вище рядових ріелтеров, з такою освітою можна сміливо робити адміністративну кар'єру у сфері нерухомості.


 

Можливо Вас цікавить:


Робота Ріелтор Резюме Ріелтор Робота Ріелтор в Києві Резюме Ріелтор в Києві Робота Ріелтор в Дніпрі Резюме Ріелтор в Дніпрі Робота Ріелтор у Львові Резюме Ріелтор у Львові Робота Ріелтор в Одесі Резюме Ріелтор в Одесі Робота Ріелтор в Харкові Резюме Ріелтор в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Радіотехнік
Профессия: Реабілітолог
Профессия: Регіональний менеджер
Профессия: Редактор
Профессия: Редактор книг
Профессия: Редактор сайту
Профессия: Режисер
Профессия: Рекрутер
Профессия: Репортер
Профессия: Реставратор
Профессия: Ресторатор
Профессия: Ріелтор
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
→ Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу