Укр | Рус
-->

Радіотехнік

Професія радіотехніка не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Інженери, технологи, майстри». Адже Радіотехнік винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація радіотехніка важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного радіотехніка і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи радіотехніком, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання радіотехніка, специфіки установи, в якій працює Радіотехнік і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Інженери, технологи, майстри Каталог профессий
 

Профессия радіотехнікаЧем занимается Радіотехнік? Радіотехнік або радіоелектротехнік - просторічна назва професії. Офіційна кваліфікація, яка привласнюється випускникам коледжів - техніки. А ось спеціальностей дві: Радіоапаратобудування і Технічне обслуговування і ремонт радіоелектронної техніки. Не дивлячись на те, що набір дисциплін, що вивчаються, однаковий, різниця між ними істотна. Радіоапаратобудування означаэ перш за все конструкторську діяльність і виробництво, а Технічне обслуговування - ремонт радіоелектронної техніки.

Специфика профессии радіотехніка:
Найголовніше в цій роботі - розуміти, як відбуваються процеси усередині того або іншого апарату, уміти мислити логічно. Адже радіомагнітні хвилі і радіопромені - речі невидимі і невідчутні, проте, потрібно зуміти уявити собі їх рух і розповсюдження.

Где работает Радіотехнік:
Місце знайти нескладно - послуги радіотехніка сьогодні потрібні на будь-якому середньому або крупному підприємстві. Це заводи, що проводять різну техніку (починаючи з побутової і закінчуючи військовою), наукові дослідницькі інститути, медичні установи, відео- і аудіосалони, телеательє. Багато випускників коледжів йдуть працювати в область стільникового зв'язку, що бурхливо розвивається, де не вистачає фахівців, що розбираються в радіоелектронній апаратурі.

Личные качества:
Ця професія для тих, кому подобається працювати з апаратурою, копатися в дрібних деталях. Для уважних і посидючих.

Сколько получает Радіотехнік?
Зарплата безпосередньо залежить від типу організації, в якій працює фахівець. Оклад техніка на державному підприємстві від $350 до 600, середній заробіток фахівця, що починає, працює в комерційній структурі, коливається в районі $1000. Випускники коледжів за фахом радіотехніка чудово розбираються в комп'ютерному залізі і програмуванні. Тому багато хто з них йде в комп'ютерні фірми і магазини. Їх зарплати від $600.
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Радіотехнік Резюме Радіотехнік Робота Радіотехнік в Києві Резюме Радіотехнік в Києві Робота Радіотехнік в Дніпрі Резюме Радіотехнік в Дніпрі Робота Радіотехнік у Львові Резюме Радіотехнік у Львові Робота Радіотехнік в Одесі Резюме Радіотехнік в Одесі Робота Радіотехнік в Харкові Резюме Радіотехнік в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Радіотехнік
Профессия: Реабілітолог
Профессия: Регіональний менеджер
Профессия: Редактор
Профессия: Редактор книг
Профессия: Редактор сайту
Профессия: Режисер
Профессия: Рекрутер
Профессия: Репортер
Профессия: Реставратор
Профессия: Ресторатор
Профессия: Ріелтор
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
→ Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу