Укр | Рус
-->

Тележурналіст

Професія тележурналіста не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Журналісти, редактори, поліграфісти». Адже Тележурналіст винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація тележурналіста важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного тележурналіста і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи тележурналістом, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання тележурналіста, специфіки установи, в якій працює Тележурналіст і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Журналісти, редактори, поліграфісти Каталог профессий
 

Профессия тележурналістаЧем занимается Тележурналіст? Кар'єру на телебаченні починати краще з посади кореспондента. Ви навчитесь готувати репортажі, вмонтовувати і озвучувати матеріали, працювати з режисером і редактором. На відміну від телеведучих, які велику частину часу проводять в студії або кабінеті, кореспонденти знаходяться там, де відбувається найцікавіше.

Специфика профессии тележурналіста:
Є два види сюжетів для програм, які йдуть в записи, і репортажі для новин. Якщо в першому випадку у журналіста є час обробити відзнятий матеріал, написати красивий закадровий текст, то в новинах найголовніше - швидкість. Працювати потрібно в скаженому темпі всі вирішують хвилини. І ось коли все вдалося, і в останню мить ви встигли відправити сюжет до телекомпанії, опиниться, що для вашого матеріалу в ефірі не вистачило часу. Образливо? Так, але до цього теж потрібно бути готовим.

Где работает Тележурналіст:
Телебачення.

Личные качества:
Головна якість журналіста - цікавість.

Сколько получает Тележурналіст?
Якщо ви зацікавите керівника програми, то на перший час ваш заробіток складе $50-100 за три-п'ятихвилинного сюжет. Потім ви можете стати штатним співробітником і замість гонорарів отримувати стабільну зарплату від $700-1000 і вище в місяць (зарплата залежить від ваших обов'язків та бюджету телеканалу). А далі можна піти по одному з двох шляхів.
  • Перший "вертикальний ріст": від кореспондента до редактора, режисера, продюсера, шеф-редактора або навіть керівника каналу.
  • Другий - "горизонтальний": залишатися кореспондентом або ведучим програм, але переходити на телеканали з більш високою зарплатою.

 

Можливо Вас цікавить:


Робота Тележурналіст Резюме Тележурналіст Робота Тележурналіст в Києві Резюме Тележурналіст в Києві Робота Тележурналіст в Дніпрі Резюме Тележурналіст в Дніпрі Робота Тележурналіст у Львові Резюме Тележурналіст у Львові Робота Тележурналіст в Одесі Резюме Тележурналіст в Одесі Робота Тележурналіст в Харкові Резюме Тележурналіст в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: ТВ-байєр
Профессия: Телеведучий
Профессия: Телевізійний журналіст
Профессия: Тележурналіст
Профессия: Тестувальник ПЗ
Профессия: Технічний редактор
Профессия: Технолог по нафтопереробці
Профессия: Технолог харчового виробництва
Профессия: Товарознавець
Профессия: Трейд-маркетинг менеджер
Профессия: Трейдер
Профессия: Тренінг-менеджер
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
→ Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу