Укр | Рус
-->

ТВ-байєр

Професія ТВ-байєра не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Торгові агенти, sale-менеджери». Адже ТВ-байєр винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація ТВ-байєра важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного ТВ-байєра і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи ТВ-байєром, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання ТВ-байєра, специфіки установи, в якій працює ТВ-байєр і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.




Торгові агенти, sale-менеджери Каталог профессий
 

Профессия ТВ-байєра



Чем занимается ТВ-байєр? В індустрії моди байєри фахівці поважані. Саме вони обирають з колекцій відомих дизайнерів ті речі, які потім з'являються в модних бутиках. Від їх думки залежать успіх і прибутки будь-якого дизайнера. Мало зробити красиву річ і показати її на подіумі. Її ще необхідно продати. Мода, перш за все, - бізнес. Байєри це розуміють краще, ніж хто-небудь інший, тому при підборі колекцій керуються потребами клієнтів. Куплять такі речі чи ні? Питання зовсім не дозвільне, враховуючи вартість. Непродана колекція - прямі збитки.

Байінг - важка робота. Завжди є ризик придбати не те, що потрібно. Все залежить від інтуїції і знання смаків покупців. Байер - не просто товарознавець, який підбирає асортимент товару в магазині. Він тонкий стиліст, здатний оцінити одяг як витвір мистецтва.

Байєр купує одяг не тільки для еліти. Він може також займатися і формуванням асортименту для масового покупця. Але від цього суть професії не міняється.

В штаті престижних магазинів модного одягу часто не один, а декілька байєрів. У кожного свій напрям. Одні купують чоловічий одяг, інші - жіночий, треті - спортивні костюми, четверті ексклюзивні речі.

Під час надходження кожної нової колекції байєр консультує продавців бутика, пояснює, як речі компонувати між собою і рештою колекцій. Адже одяг на вішалці виглядає зовсім інакше, ніж на манекені. Байєр повинен донести до продавців ідеологію продукту, навчити їх грамотно пропонувати товар клієнтові.

Специфика профессии ТВ-байєра:
Плюси професії:
  • Можливість подорожувати,
  • Знайомство з новими колекціями і яскраві враження,
  • Причетність до світу моди,
  • Приємно своєю роботою підвищувати людям настрій, робити їх красивими, чути слова вдячності,
  • Спілкування з цікавими творчими особами: дизайнерами, художниками, модельєрами.
Мінуси професії:
  • Відповідальна робота – постійно ризикуєш великими грошима,
  • Немає можливості відпочити, розслабитися: один сезон закінчується – починається наступний,
  • Ненормований робочий день,
  • Постійні відрядження,
  • Неможливість постійно знаходитися поряд з близькими людьми: сьогодні Париж, завтра - Мілан, післязавтра – Лондон.


Где работает ТВ-байєр:
У сучасних модних бутиках.

Личные качества:
З креативної та з комерційної точок зору байєр основна фігура в бутику. Від нього залежить увесь асортимент. При підборі речей потрібно бути гранично обережним. Але в той же час уміти і ризикувати: іноді маловідомий дизайнер створює хорошу колекцію і потрібно не побоятися її купити. Байєр повинен володіти особливим чуттям, яке допомагає грамотно і комерційно вигідно формувати асортимент.

Сколько получает ТВ-байєр?
Більшість перших байєрів в Україні, як правило, були і господарями бутиків. В цьому випадку вища точка кар'єри в області байєнгу вже досягнута. Проте сьогодні байєри відокремлюються в окрему професійну групу і їх наймають як будь-яких інших фахівців.

Как стать ТВ-байєром?
Байєр повинен мати досвід роботи в бутіку, стежити за усім, що відбувається в світі моди, відвідувати тижні pret-a-porte, працювати з дизайнерами, відчувати смаки клієнтів, багато подорожувати, вільно володіти іноземною мовою.

Професійних байєрів в університетах поки не готують. Проте можна сказати з упевненістю, що подібному фахівцеві підійде будь-яка освіта, яка розвиває відчуття композиції, смаку, пропорції, гармонії, дає уявлення про дизайн. Не завадять також відомості з області економіки і маркетингу. Для цього добре підійдуть факультети Менеджмент, Маркетинг або Дизайн.


 

Можливо Вас цікавить:


Робота ТВ-байєр Резюме ТВ-байєр Робота ТВ-байєр в Києві Резюме ТВ-байєр в Києві Робота ТВ-байєр в Дніпрі Резюме ТВ-байєр в Дніпрі Робота ТВ-байєр у Львові Резюме ТВ-байєр у Львові Робота ТВ-байєр в Одесі Резюме ТВ-байєр в Одесі Робота ТВ-байєр в Харкові Резюме ТВ-байєр в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:




Профессия: ТВ-байєр
Профессия: Телеведучий
Профессия: Телевізійний журналіст
Профессия: Тележурналіст
Профессия: Тестувальник ПЗ
Профессия: Технічний редактор
Профессия: Технолог по нафтопереробці
Профессия: Технолог харчового виробництва
Профессия: Товарознавець
Профессия: Трейд-маркетинг менеджер
Профессия: Трейдер
Профессия: Тренінг-менеджер
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
→ Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:



Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу