Укр | Рус
-->

Перекладач-універсал

Професія перекладача-універсала не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Викладачі, філологи, психологи». Адже Перекладач-універсал винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація перекладача-універсала важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного перекладача-універсала і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи перекладачем-універсалом, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання перекладача-універсала, специфіки установи, в якій працює Перекладач-універсал і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Викладачі, філологи, психологи Каталог профессий
 

Профессия перекладача-універсалаЧем занимается Перекладач-універсал? Перекладач-універсал - рідкість. Одні фахівці займаються послідовним перекладом - супроводжують клієнтів на нарадах і переговорах, другі працюють над технічною літературою, треті - синхронізм - переводять мову оратора через спеціальну апаратуру для людей, що зібралися в залі, і т.д. У будь-якому випадку головне - якісно і повно передати думку людини, що говорить на іншій мові.

Специфика профессии перекладача-універсала:
Плюсы професії: Гонорар перекладача-початківця незначний. Зате досвідчений фахівець, заслуживши довіру замовників, заробляє непогані гроші. Розцінки на переклад: від $ 2 до 20 за аркуш (або 1800 знаків). Штатний співробітник отримує від $500-900. Синхронізм зазвичай працюють відрядно: від $50 в день залежно від статусу заходу і кваліфікації фахівця. Гонорари технічних і художніх перекладачів: від $5-10 за друкарський аркуш.

Мінуси професії: Особливість роботи перекладача - нестабільне завантаження. Навіть у крупних компаніях об'єм перекладів може в різні місяці відрізнятися в десятки разів. У невеликих бюро така ж ситуація. Замовлення нерегулярні, і перекладачі часто отримують гонорари не за фактом здачі матеріалу, а коли приходить оплата від замовника. Поступити гроші можуть через тиждень, а то і через півроку.

Где работает Перекладач-універсал:
Можна знайти місце референта-перекладача в різних компаніях або влаштуватися в бюро перекладів. У Києві їх сотні. Втім, крупних бюро, реально орієнтованих на роботу з корпоративними замовниками, значно менше.

Личные качества:
  • Грамотна, чітка усна і письмова мова,
  • Хороший слух і пам'ять,
  • Терплячість,
  • Посидючість,
  • Уважність,
  • Комунікабельність.


Сколько получает Перекладач-універсал?
На початкових етапах кар'єри влаштуватися в крупну комерційну компанію або бюро перекладів практично нереально: працедавці віддають перевагу досвідченим фахівцям. Зате з позаштатною роботою проблем не буде: приватні замовлення є завжди. Особливо у тих, хто робить письмові переклади і знає спеціальну лексику. В Україні виходить величезна кількість перекладної літератури: художньою, науково-популярною, статті в різних журналах, енциклопедії, довідники. Найчастіше над такими книгами працює цілий колектив позаштатних перекладачів (тримати постійних співробітників невигідно).
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Перекладач-універсал Резюме Перекладач-універсал Робота Перекладач-універсал в Києві Резюме Перекладач-універсал в Києві Робота Перекладач-універсал в Дніпрі Резюме Перекладач-універсал в Дніпрі Робота Перекладач-універсал у Львові Резюме Перекладач-універсал у Львові Робота Перекладач-універсал в Одесі Резюме Перекладач-універсал в Одесі Робота Перекладач-універсал в Харкові Резюме Перекладач-універсал в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Педіатр
Профессия: Перекладач
Профессия: Перекладач-універсал
Профессия: Перукар
Профессия: Письменник
Профессия: Податковий інспектор
Профессия: Пожежник
Профессия: Політолог
Профессия: Політтехнолог
Профессия: Помічник керівника
Профессия: Провізор
Профессия: Програміст
Профессия: Програміст 1С
Профессия: Продавець-консультант
Профессия: Продюсер
Профессия: Прокурор
Профессия: Промисловий альпініст
Профессия: Психолог
Профессия: Психолог-ергономіст
Профессия: Психотерапевт
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
→ Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу