Укр | Рус
-->

Продавець-консультант

Професія продавця-консультанта не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Торгові агенти, sale-менеджери». Адже Продавець-консультант винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація продавця-консультанта важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного продавця-консультанта і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи продавцем-консультантом, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання продавця-консультанта, специфіки установи, в якій працює Продавець-консультант і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Торгові агенти, sale-менеджери Каталог профессий
 

Профессия продавця-консультантаЧем занимается Продавець-консультант? Посада продавця-консультанта має на увазі роботу на два фронти. З одного боку це порадник, людина, до якої покупець може звернутися по допомДолжность продавца-консультанта подразумевает работу на два фронта. С одной стороны это советчик, человек, к которому покупатель может обратиться за помощью в информации о необходимом товаре. С другой это сотрудник фирмы, заинтересованный в повышении ее материального благосостояния. И его задача продать товар или услугу любыми известными способами.

Этого можно добиться, если правильно представить товар: рассказать о фирме производителе, отметить особенности товара, акцентировать внимание на достоинствах и мягко скрыть недостатки. Рассказать о скидках и действующих акциях. При этом у покупателя не должно возникнуть ощущения, что его обманывают. Профессионал умеет продать товар любому, даже случайно зашедшему в магазин посетителю. И более того, уговорить его приобрести целый ворох сопутствующих предметов.

Но главное соблюсти баланс: и покупателю угодить и фирму обогатить. огу в інформації про необхідний товар. З іншою це співробітник фірми, зацікавлений в підвищенні її матеріального добробуту. І його завдання продати товар або послугу будь-якими відомими способами.

Цього можна добитися, якщо правильно представити товар: розповісти про фірму виробнику, відзначити особливості товару, акцентувати увагу на перевагах і м'яко приховати недоліки. Розповісти про знижки і акції, що діють. При цьому у покупця не повинно виникнути відчуття, що його одурюють. Професіонал уміє продати товар будь-якому, навіть відвідувачеві, що випадково зайшов в магазин. І більш того, умовити його придбати цілий оберемок супутніх предметів.

Але головне дотримати баланс: і покупцеві догодити і фірму збагатити.

Специфика профессии продавця-консультанта:
Плюси професії:
  • Отримання досвіду в сфері торгівлі і продаваної продукції,
  • Переважно комфортні умови роботи,
  • Розвиток своїх комунікативних навичок,
  • Знання ринку товарів і послуг, постійна обізнаність про новинки.
Мінуси професії:
  • Багато часу доводиться проводити на ногах,
  • Складно швидко змінити сегмент ринку (наприклад, перейти з продажу комп'ютерів на продаж косметики) без додаткового навчання,
  • Збереження спокою в ситуаціях, коли тебе виводять з себе,
  • Спокійно повторювати інформацію про товар, стільки, скільки це буде потрібно.


Где работает Продавець-консультант:
- У салонах/магазинах (авто, меблів, одягу, косметики і т.д.),
- У турагентствах,
- У страхових компаниях,
- У рекламних агентствах.

Личные качества:
Продавець-консультант перш за все, психолог. У будь-якій ситуації він повинен бути стриманим і терплячим. Одне з найважливіших його умінь, це уміння спілкуватися без грубощів, але і ненав'язливо, розташовуючи незнайому людину до довірчої бесіди. Якщо йдеться про роботу у сфері моди, краси і стилю, то важливий факт грає зовнішня привабливість.

Сколько получает Продавець-консультант?
Продавець-консультант цілком може стати менеджером. Наприклад, керівником торгового залу, менеджером з продажу певного виду товару. А іноді навіть директором салону (магазина).

Как стать продавцем-консультантом?
Спеціальної освіти дана професія не вимагає. Слід лише розбиратися в товарі і уміти уміло про нього розповідати. Для тих, же, хто неодмінно бажає бути дипломованим фахівцем можна порадити відвідувати курси і тренінги, повчальні навикам продажів. Часто на подібні посади беруть без досвіду роботи.


 

Можливо Вас цікавить:


Робота Продавець-консультант Резюме Продавець-консультант Робота Продавець-консультант в Києві Резюме Продавець-консультант в Києві Робота Продавець-консультант в Дніпрі Резюме Продавець-консультант в Дніпрі Робота Продавець-консультант у Львові Резюме Продавець-консультант у Львові Робота Продавець-консультант в Одесі Резюме Продавець-консультант в Одесі Робота Продавець-консультант в Харкові Резюме Продавець-консультант в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Педіатр
Профессия: Перекладач
Профессия: Перекладач-універсал
Профессия: Перукар
Профессия: Письменник
Профессия: Податковий інспектор
Профессия: Пожежник
Профессия: Політолог
Профессия: Політтехнолог
Профессия: Помічник керівника
Профессия: Провізор
Профессия: Програміст
Профессия: Програміст 1С
Профессия: Продавець-консультант
Профессия: Продюсер
Профессия: Прокурор
Профессия: Промисловий альпініст
Профессия: Психолог
Профессия: Психолог-ергономіст
Профессия: Психотерапевт
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
→ Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу