Укр | Рус
-->

Випробувач

Професія випробувача не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Автомайстри, водії, експедитори». Адже Випробувач винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація випробувача важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного випробувача і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи випробувачем, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання випробувача, специфіки установи, в якій працює Випробувач і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Автомайстри, водії, експедитори Каталог профессий
 

Профессия випробувачаЧем занимается Випробувач? Перевіряє справність і зручність в експлуатації нових моделей і дослідних зразків різноманітних машин, механізмів, приладів, агрегатів, установок у всіх можливих режимах їх роботи при різних механічних, кліматичних, гідравлічних, електромагнітних, дозиметричних або радіаційних впливах. В якості випробуваних об'єктів можуть виступати потяги і кораблі, автомобілі і літаки, двигуни і карбюратори, вимірювальна та обчислювальна техніка, будівельні матеріали та конструкції, протезно-ортопедичні вироби та предмети упаковки. Кожен випробувач має певну спеціалізацію і працює тільки з одним видом виробів.

Специфика профессии випробувача:
Необхідно добре знати і суворо виконувати всі вимоги інструкцій, інструкцій з експлуатації, ГОСТів, ТУ та інших нормативних документів. Робота пов'язана з певним ризиком для здоров'я і життя людини. Передбачає ненормований графік. На такі умови йдуть в основному чоловіки.

Где работает Випробувач:
Випробувальні станції, полігони і лабораторії, науково-дослідні інститути, конструкторські бюро, проектні та виробничі установи, космічні станції й кораблі.

Личные качества:
Гарне здоров'я, любов до техніки, пунктуальність, відповідальність, сміливість, схильність до виправданого ризику, стійкість до стресів, вміння концентрувати увагу на конкретній задачі, швидкість реакції в екстремальних ситуаціях.

Сколько получает Випробувач?
$ 250-1000 і більше

Как стать випробувачем?
Вища. Спеціальності: «Випробування та експлуатація авіаційної та ракетно-космічної техніки», «Проектування та технологія електронних засобів», «Радіотехніка» та ін


 

Можливо Вас цікавить:


Робота Випробувач Резюме Випробувач Робота Випробувач в Києві Резюме Випробувач в Києві Робота Випробувач в Дніпрі Резюме Випробувач в Дніпрі Робота Випробувач у Львові Резюме Випробувач у Львові Робота Випробувач в Одесі Резюме Випробувач в Одесі Робота Випробувач в Харкові Резюме Випробувач в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Ветеринар
Профессия: Викладач іноземної мови
Профессия: Виконроб
Профессия: Винар
Профессия: Випробувач
Профессия: Випробувач
Профессия: Візажист
Профессия: Вітражист
Профессия: Водій
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
→ Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу