Укр | Рус
-->

Водій

Професія водія не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Автомайстри, водії, експедитори». Адже Водій винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація водія важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного водія і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи водієм, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання водія, специфіки установи, в якій працює Водій і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Автомайстри, водії, експедитори Каталог профессий
 

Профессия водіяЧем занимается Водій? Професія водія є однією з найпоширеніших в країні. Водій є практично в кожній організації і компанії. Залежно від специфіки посади, водії виконують різні функції: водії-експедитори, водії-кур'єри, водії-охоронці, таксисти, перевізники і багато що інше.

Специфика профессии водія:
Для водія немає вікових обмежень, головне - хороший зір (який перевіряється при планових медоглядах), наявність прав потрібної категорії і знання правил дорожнього руху.

Часто професія водія (особливо якщо в невеликій фірмі) припускає наявність власного автомобіля, на якому водій працюватиме. У такому разі водію виплачуватиметься додатково амортизація авто.

Где работает Водій:
Водії затребувані в кожній комерційній компанії. Також є спеціалізовані організації – служби таксі, перевізники, логістичні компанії, кур'єрські доставки і пасажирські перевезення

Личные качества:
Для професії водія головне – уважність, адже водіння автомобіля відноситься до підвищеного ризику для здоров'я. Також важливо мати хороший зір і пам'ять.

Сколько получает Водій?
Зарплата водія варіюється залежно від регіону мешкання і місця роботи. Наприклад, водії таксі в Києві отримують близько 700-800 у.о., а офісні водії на машині компанії можуть розраховувати на 400-500 у.о.

Водії-дальнобійники за рейс отримують не тільки зарплату, але і додаткові гроші з попутників. Те ж саме стосується рейсових пасажирських автобусів.

Как стать водієм?
Професія водія вимагає наявність прав водіїв необхідної категорії. Щоб отримати права, потрібно пройти навчання в автошколі і скласти іспит в ДАІ. Також існують спеціальні курси підвищення кваліфікації і майстерності водія.

Для роботи водієм дуже важливо мати досвід водіння, і чим більше – тим краще, а також знати дороги міста, в якому доведеться працювати.


Самые реальные требования к профессии водія описаны в должностных инструкциях компаний Украины:

Должностная инструкция водителя автопогрузчика (укр.)
Должностная инструкция мойщика-уборщика подвижного состава (укр.)
Должностная инструкция водителя-экспедитора (укр.)
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Водій Резюме Водій Робота Водій в Києві Резюме Водій в Києві Робота Водій в Дніпрі Резюме Водій в Дніпрі Робота Водій у Львові Резюме Водій у Львові Робота Водій в Одесі Резюме Водій в Одесі Робота Водій в Харкові Резюме Водій в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Ветеринар
Профессия: Викладач іноземної мови
Профессия: Виконроб
Профессия: Винар
Профессия: Випробувач
Профессия: Випробувач
Профессия: Візажист
Профессия: Вітражист
Профессия: Водій
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
→ Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу