Укр | Рус
-->

Фінансовий аналітик

Професія финансовым аналитиком не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Бухгалтери, фінансисти, аудитори». Адже Фінансовий аналітик винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація финансовым аналитиком важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного финансовым аналитиком і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи фінансовим аналітиком, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання финансовым аналитиком, специфіки установи, в якій працює Фінансовий аналітик і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Бухгалтери, фінансисти, аудитори Каталог профессий
 

Профессия финансовым аналитикомЧем занимается Фінансовий аналітик? Фінансовий аналітик - професійний експерт-економіст, спеціаліст з певного сектору ринку. До його обов'язків входить дослідження компаній-емітентів (випускають акції) і підготовка рекомендацій щодо купівлі, продажу або утримання цінних паперів.

Специфика профессии финансовым аналитиком:
Робота фінансового аналітика - це не постійні семінари за рахунок компанії, читання газет і написання звітів з прогнозами. Краще заздалегідь уявити собі стан справ. Швидше за все, перші кілька років вам доведеться сидіти з екселевською базою даних, робити прорахунки, консолідувати дані за різні періоди, перевіряти розрахунки, свої і чужі, і т. д. Не виключено, що доведеться часто їздити у відрядження й виконувати різного роду нудні, але необхідні рутинні завдання. Справжня аналітика і складання прогнозів починається на наступному етапі. Практика показує, що досить великий відсоток молодих спеціалістів після перших двох років переходять на іншу роботу.

Где работает Фінансовий аналітик:
Посади фінансових аналітиків є у всіх банках і великих компаніях виробничого сектора.

Личные качества:
- Акуратність - Скрупульозність - Вміння працювати з великими масивами даних - Лідерські якості

Сколько получает Фінансовий аналітик?
"Стартова ціна" спеціаліста без досвіду роботи, але з дипломом престижного вузу та додатковими знаннями в галузі бухобліку (система МСФЗ, бухгалтерські програми) - 800 у.о. З досвідом роботи від одного до трьох років - 1000 у.о.. З досвідом роботи понад трьох років плюс додаткове освіта - від 1500 у.о.. Фінансові аналітики екстра-класу отримують від 2000 у.о. і вище.

Как стать фінансовим аналітиком?
Перша вища освіта - лише початок великого шляху. Потім магістратура, в ідеалі - програма МВА або стажування за кордоном. У ході роботи доведеться регулярно відвідувати семінари, тренінги та курси підвищення кваліфікації.


 

Можливо Вас цікавить:


Робота Фінансовий аналітик Резюме Фінансовий аналітик Робота Фінансовий аналітик в Києві Резюме Фінансовий аналітик в Києві Робота Фінансовий аналітик в Дніпрі Резюме Фінансовий аналітик в Дніпрі Робота Фінансовий аналітик у Львові Резюме Фінансовий аналітик у Львові Робота Фінансовий аналітик в Одесі Резюме Фінансовий аналітик в Одесі Робота Фінансовий аналітик в Харкові Резюме Фінансовий аналітик в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Фахівець з врегулювання збитків
Профессия: Фахівець з ЗЕД
Профессия: Фахівець з інформаційної безпеки
Профессия: Фахівець-мебляр
Профессия: Фінансовий аналітик
Профессия: Фінансовий директор
Профессия: Фотограф
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
→ Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу