|
Профессия фотографа
Чем занимается Фотограф? Cьогодні, завдяки цифровим технологіям, у фотографа з'явився новий спектр робіт: обробка знімків за допомогою спеціальних програм, що дозволяють робити з фотографією все що завгодно прибрати будь-які дефекти, згладити всі недоліки і взагалі утілити найнеймовірнішу фантазію.
Специфика профессии фотографа:
Плюси професії:
- Великий плюс професії - свобода. Багато фотографів воліють працювати внештатниками. Зазвичай вони співпрацюють відразу з кількома виданнями чи фотостудії, куди відправляють свої роботи. Li>
Мінуси професії:
- Робота в умовах жорсткої конкуренції.
Где работает Фотограф:
Фотографи необхідні в ЗМІ в журналах, газетах, в Інтернет-виданнях. Тут їх чекає репортерська робота, відвідини різних заходів, зйомки подій. Фотографи затребувані і у фірмах, що спеціалізуються на організації корпоративних і приватних вечірок, днів народжень, банкетів і весіллів. І поки тамада розважає гостей, фотограф зніме найцікавіші моменти свята. Можна співробітничати з рекламними агентствами, потрібно уміти яскраво, красиво представити образ пропонованого для продажу продукту. Портретна зйомка також стрімко набирає популярність.
У фотостудіях майстри фотографують зірок шоу-бізнесу, акторів кіно і естради, і просто охочих увічнити самих себе за кругленьку суму. Фотографи-стрінгери займаються такою, що самою захоплює, але в той же час і небезпечною роботою, роблячи знімки в гарячих точках планети. Всім відомі папарацці прагнуть зловити яку-небудь зірку або знаменитість, відобразити її або його в цікавій позі, застати за заняттям не для сторонніх очей.
Личные качества:
- терпіння та наполегливість в досягненні цілей
- вміння працювати з людьми
- товариськість.
Сколько получает Фотограф?
Для одних фотографів вершина кар'єри визнання у вузьких кругах колег, для інших організація свого маленького бізнесу, наприклад, фотостудії.
Как стать фотографом?
Більшість фотографів мають диплом про закінчення вузу. Це можуть бути гуманітарії, технарі, медики хто завгодно, але всіх їх об'єднує одне: хобі непомітно перетворилося для них на улюблену роботу. Одні осягали премудрощі фотографії самостійно шляхом проб і помилок, інші за допомогою спеціалізованих курсів. У столиці існує з десяток різних програм навчання фотосправі, і скрізь своя специфіка.
Самые реальные требования к профессии фотографа описаны в должностных инструкциях компаний Украины:
Должностная инструкция гравера 5-го разряда (слесарные и слесарно-сборочные работы) (рус.)
Должностная инструкция фильмопроверщика I категории (рус.)
Должностная инструкция инженера по озеленению (ландшафтного дизайнера) (рус.)
Должностная инструкция верстальщика (рус.)
Должностная инструкция фильмопроверщика IІ категории (рус.)
Должностная инструкция дизайнера-верстальщика (рус.)
Должностная инструкция художника-фотографа (рус.)
Должностная инструкция арт-директора по полиграфии (рус.)
Должностная инструкция ландшафтного дизайнера (рус.)
Должностная инструкция фотокорреспондента (рус.)
|
|