Укр | Рус
-->

Експерт по ОСАЦВ

Професія експерта по ОСАЦВ не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Страхові агенти, брокери, маклери». Адже Експерт по ОСАЦВ винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація експерта по ОСАЦВ важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного експерта по ОСАЦВ і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи експертом по ОСАЦВ, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання експерта по ОСАЦВ, специфіки установи, в якій працює Експерт по ОСАЦВ і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Страхові агенти, брокери, маклери Каталог профессий
 

Профессия експерта по ОСАЦВЧем занимается Експерт по ОСАЦВ? За даними статистики кожен сьомий житель країни і кожен п'ятий житель столиці планує купувати автомобіль. За останні п'ять років в Центральному федеральному окрузі кількість легкового автотранспорту збільшилася майже на 1,5 млн одиниць. Але, на жаль, багато водіїв рано чи пізно потрапляють в дорожньо-транспортні події. А там, де відбулося ДТП, завжди є робота для експерта по ОСАЦВ.

Експерти по ОСАЦВ проводять незалежну експертизу збитків, понесених клієнтами в результаті дорожньо-транспортних подій. Основні замовники страхові компанії. Але це зовсім не означає, що експерт завжди захищає тільки їх інтереси. Його головне завдання добитися справедливого вирішення неминучого в ринкових умовах фінансового конфлікту між автовласником і страховою компанією.

Це свого роду сищик-криміналіст, який уміє не тільки збирати факти, але і аналізувати їх. Саме він виявляє справжнього винуватця і визначає розмір збитку.

Специфика профессии експерта по ОСАЦВ:
Плюси професії:
  • Швидко розвиваюча галузь,
  • Фахівців з хорошою кваліфікацією поки що не так багато – можна встигнути зайняти своє місце,
  • Заробітки вищі, ніж в цілому по страхуванню,
  • Найближчим часом, за прогнозами експертів, кількість аварій тільки зросте. А це означає підвищений попит на фахівців ОСАЦВ.
Мінуси професії:
  • Постійно доводиться бувати в роз'їздах – виїжджати до машин, які в результаті аварії опинилися не на ходу,
  • Іноді попадаються недоброзичливі клієнти, які упевнені, що кожен хоче їх обдурити – працювати з такими, дуже складно.


Где работает Експерт по ОСАЦВ:
У страхових фірмах, що надають послугу ОСАЦВ. А також у фірмах, які проводять незалежну експертизу збитків, понесених клієнтами у результаті ДТП.

Личные качества:
У цій роботі просто не обійтися без уміння спілкуватися з різними людьми. З кожним потрібно зуміти порозумітися, а головне зуміти переконати в правильності оцінки.

Сколько получает Експерт по ОСАЦВ?
Від співробітника страхової фірми до незалежного експерта по ОСАЦВ або керівника власної фірми незалежних експертів.

Как стать експертом по ОСАЦВ?
У цю спеціальність приходять по-різному. Хтось з економіки, хтось зі страхування. У самому страхуванні немає розподілу на види: автомобільне або медичне. Особливості професії ви будите освоювати на місці. Щоб впоратися зі своїми завданнями, фахівець з ОСАЦВ повинен добре знати закони, так звану правову базу. Вона регламентує роботу страхових компаній і діяльність судовий-виконавчої влади.


 

Можливо Вас цікавить:


Робота Експерт по ОСАЦВ Резюме Експерт по ОСАЦВ Робота Експерт по ОСАЦВ в Києві Резюме Експерт по ОСАЦВ в Києві Робота Експерт по ОСАЦВ в Дніпрі Резюме Експерт по ОСАЦВ в Дніпрі Робота Експерт по ОСАЦВ у Львові Резюме Експерт по ОСАЦВ у Львові Робота Експерт по ОСАЦВ в Одесі Резюме Експерт по ОСАЦВ в Одесі Робота Експерт по ОСАЦВ в Харкові Резюме Експерт по ОСАЦВ в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Еколог
Профессия: Економіст
Профессия: Експерт по ОСАЦВ
Профессия: Електромонтажник
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
→ Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу