Укр | Рус
-->

Дресирувальник

Професія дресирувальника не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Працівники служб сервісу». Адже Дресирувальник винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація дресирувальника важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного дресирувальника і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи дресирувальником, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання дресирувальника, специфіки установи, в якій працює Дресирувальник і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Працівники служб сервісу Каталог профессий
 

Профессия дресирувальникаЧем занимается Дресирувальник? Щоденна робота дресирувальників не цукор. У кожної тварини свій характер, темперамент, звички. Хороший дресирувальник знайде підхід до будь-якого волохатого члена колективу: одного похвалить, іншого посварить, третьому видасть додаткову порцію солодкого. Він виконує функції педагога, психолога і... ватажка зграї. По великому рахунку, основне завдання - примусити тварину підкорятися волі людини.

Специфика профессии дресирувальника:
Циркачі переконуть: це не вони обирають професію, а професія їх. Випадкових людей на арені не буває: абсолютна більшість нині працюючих дресирувальників вийшли з циркових сімей. Людині, сім'я якої з цирком не пов'язана, пробитися в дресуру вкрай складно. Дресирувальники - фанати своєї роботи. Весь свій час вони віддають цирку. Не випадково браки циркачі найчастіше укладають між собою: часу на особисте життя практично не залишається. По-перше, репетиції. Щоденні і багатогодинні.

Где работает Дресирувальник:
Цирк.

Личные качества:
  • терплячість
  • любов до тварин
  • упевненість в собі
  • здоров'я
  • фізична сила
  • сміливість


Сколько получает Дресирувальник?
У світі безліч циркових колективів, в яких працюють тисячі дресирувальників, але відомі, успішні і, у результаті, добре забезпечені одиниці. Інші лише мріють про майбутню славу. Щоб стати відомим, поважаним і, відповідно, таким, що добре продається, дресирувальникові знадобиться не одне десятиліття. По-перше, потрібний номер такий, який до тебе ніхто не виконував. По-друге, уміння презентувати свій продукт. По-третє, виходи на міжнародну арену. Ведучі світові цирки, які в змозі виплачувати великі гонорари за виступи, вважають за краще працювати з іменитими артистами, лауреатами міжнародних конкурсів і оглядів.
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Дресирувальник Резюме Дресирувальник Робота Дресирувальник в Києві Резюме Дресирувальник в Києві Робота Дресирувальник в Дніпрі Резюме Дресирувальник в Дніпрі Робота Дресирувальник у Львові Резюме Дресирувальник у Львові Робота Дресирувальник в Одесі Резюме Дресирувальник в Одесі Робота Дресирувальник в Харкові Резюме Дресирувальник в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Дворецький
Профессия: Девелопер
Профессия: Дегустатор
Профессия: Дизайнер інтер'єру
Профессия: Дизайнер реклами
Профессия: Дизайнер реклами
Профессия: Дизайнер-модельєр
Профессия: Дипломат
Профессия: Диригент
Профессия: Діджей
Профессия: Дієтолог
Профессия: Дресирувальник
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
→ Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу