Укр | Рус
-->

Дипломат

Професія дипломата не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Юристи, нотаріуси, політологи». Адже Дипломат винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація дипломата важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного дипломата і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи дипломатом, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання дипломата, специфіки установи, в якій працює Дипломат і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Юристи, нотаріуси, політологи Каталог профессий
 

Профессия дипломатаЧем занимается Дипломат? Дипломат - професія унікальна. Представляти інтереси своєї країни в іноземній державі - справа непроста і відповідальна. Знаходячись за кордоном, дипломати проводять переговори із зарубіжними партнерами, відстоюють інтереси зовнішньої і внутрішньої національної політики.

Специфика профессии дипломата:
Плюси професії:
  • Спілкування з цікавими людьми
  • Творча самореалізація
Мінуси професії:
  • Шлях у цю професію довгий і тернистий
  • За ореолом престижністю та загадковості, що оточує професію дипломата, криється важка, іноді рутинна, іноді творча, але завжди дуже відповідальна робота.
  • Професія дипломата ніколи не була безпечною. Дипломатів викрадали і вбивали. Багато експертів вважають, що нині дипломатичні представництва та їх працівники є однією з найбільш привабливих цілей для терористів.


Где работает Дипломат:
Зарубіжні посольства і представництва.

Личные качества:
Вважається, що дипломатами не стають, а народжуються, адже головне в цій професії - талант який або є, або його немає. Основні складові успіху в дипломатичній службі - це високий освітній, інтелектуальний і культурний потенціал, історичний досвід, а також мистецтво застосування всього цього на практиці. Таким чином, дипломат повинен бути всесторонньо розвиненою людиною, мати гнучкий розум і здатність адаптуватися до будь-якої, найнесподіванішої ситуації.

Хороший дипломат повинен володіти цілим поряд особистих якостей: чарівливістю, відчуттям гумору, порядністю, тактом; бути людиною працелюбною, вольовою, психологічно стійкою, енергійною і відповідальною; мати хорошу пам'ять і інтуїцію. Крім того, дипломат просто зобов'язаний знати культуру і традиції іноземних держав, а також володіти іноземними мовами, адже без цього не можливо налагодити просте взаєморозуміння і спілкування.

Сколько получает Дипломат?
Зарплата на держслужбі багатьох не влаштовує. Історично визнано, що людина, що потрапила в МЗС, повинна бути готова до певних труднощів, зокрема фінансових. Але, в перспективі, отримавши напрям за кордон і відпрацювавши від трьох до п'яти років, можна істотно поправити своє фінансове положення. Дипломати - далеко не бідні люди.
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Дипломат Резюме Дипломат Робота Дипломат в Києві Резюме Дипломат в Києві Робота Дипломат в Дніпрі Резюме Дипломат в Дніпрі Робота Дипломат у Львові Резюме Дипломат у Львові Робота Дипломат в Одесі Резюме Дипломат в Одесі Робота Дипломат в Харкові Резюме Дипломат в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Дворецький
Профессия: Девелопер
Профессия: Дегустатор
Профессия: Дизайнер інтер'єру
Профессия: Дизайнер реклами
Профессия: Дизайнер реклами
Профессия: Дизайнер-модельєр
Профессия: Дипломат
Профессия: Диригент
Профессия: Діджей
Профессия: Дієтолог
Профессия: Дресирувальник
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
→ Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу