Укр | Рус
-->

Каталог посадових інструкцій

Нижче представлений текст посадової інструкції на посаду «консьєрж». Ви можете викачати цю посадову інструкцію, роздрукувати або скопіювати для подальшого редагування. Якщо поточна посадова інструкція – це не зовсім те, що ви шукали, перегляньте інші посадові інструкції рубрики «Працівники сфери послуг».

Також не забувайте, що кожна посадова інструкція, додана в каталог, складена під конкретну компанію, яка, можливо, займається абсолютно іншим видом діяльності, чим ваша.

Тому уважно прочитайте посадову інструкцію: консьєрж на предмет пунктів обов'язків, де вказані специфічні напрями. А якщо ви складете свій варіант посадової що на базі вже існуючої в каталозі, додайте своє напрацювання в рубрику «Працівники сфери послуг». Можливо, комусь ви дуже допоможете в роботі.
Посадова інструкція: консьєрж (назва установи, організації)

ЗАТВЕРДЖУЮ

(уповноважена особа)(ПІБ, підпис)


"___" ______________ 200_ р.ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ КОНСЬЄРЖА


I. Загальні положення
 1. Ця посадова інструкція визначає статус, функціональні обов'язки, права і відповідальність Консьєржа.
 2. Консьєрж належить до професійної групи «Робітники», є штатним співробітником (підрозділу, групи _______________) підприємства, призначається на посаду і звільняється з посади наказом директора підприємства у встановленому трудовим законодавством порядку за поданням ____________.
 3. Консьєрж підпорядковуєтся безпосередньо __________________.
 4. Кваліфікаційні вимоги:
  4.1. Повна або базова загальна середняі освіта. Професійно-технічна освіта, первинна професійна підготовка або перепідготовка у навчальному закладі чи на виробництві. Без вимог до стажу роботи.
  4.2. Консьєрж повинен знати:
  - нормативні акти органів центральної влади та місцевого самоврядування з питань санітарії та гігієни, благоустрою, утримання будинку;
  - стандарти з охорони праці, екологічної та пожежної безпеки, правила безпечного користування засобами життєзабезпечення в місцях загального користування;
  - організаційні вимоги щодо схоронності майна, розташованого у будинку, та службові інструкції, що встановлюють порядок нагляду за ним;
  - місця розташування правоохоронних органів та спосіб встановлення зв’язку з ними;
  - номери телефонів виклику таксі, швидкої допомоги, пожежної охорони, міліції, аварійної служби газу, охорони, диспетчерських житлово-експлуатаційних підприємств тощо, підстави термінового виклику;
  - розташування технічних систем та засобів охоронного призначення: засобів охоронної, охоронно-пожежної та тривожної сигналізації, технічного захисту, контролю доступу та охоронного телебачення, засобів зв’язку, освітлення, протипожежного захисту, що знаходяться у під’їзді, і правила користування ними;
  - основи кримінального та адміністративного законодавства про майнові правопорушення щодо майна власників, а також про адміністративну відповідальність за хибний виклик спеціальних служб, а також про кримінальну відповідальність за ненадання допомоги.
 5. _________________________________________________________________.
 6. _________________________________________________________________.


II. Завдання та обов'язки

Консьєрж:
 1. Стежить за схоронністю визначеного власником будинку у під’їзді за вказаним робочим місцем рухомого і нерухомого майна, що включене до відповідного переліку, та збереженням його цілісності та справності.
 2. Проводить відкрите візуальне спостереження за цим майном. У разі реальної загрози негативного безпосереднього впливу факторів кримінального, побутового або екологічного характеру вживає заходів щодо рятування майна: вмикає сигналізацію, блокує вхід і вихід, сповіщає консьєржів в інших під’їздах, відповідні компетентні служби.
 3. Стежить за наявністю, справністю та умовами безпечного побутового користування технічними системами та засобами життєзабезпечення: дверним обладнанням, ліфтовим господарством, сходовими огорожами, санітарно-технічним обладнанням, енергообліковою та освітлювальною апаратурою, системами екологічної безпеки та сповіщення, апаратурою зв’язку, засобами сміттєвидалення, розташованими у місцях загального користування. У разі виявлення пошкоджень, зіпсованості, спрацьованості або закінчення експлуатації цих систем та засобів терміново доповідає відповідним службам.
 4. Зберігає ключі від підсобних приміщень, горищ, підвалів, запасних виходів тощо, необхідність доступу до яких може виникнути при аварійних ситуаціях.
 5. Стежить за санітарним станом вестибюля та місць загального користування у під’їзді будинку.
 6. Періодично перевіряє справність технічних систем та засобів охоронного призначення: технічних систем та засобів охоронної, охоронно-пожежної та тривожної сигналізації, технічного захисту, контролю доступу та охоронного телебачення, засобів зв’язку, освітлення, спостерігає за входом до під’їзду та виходу з нього громадян, дотриманням ними норм санітарії та гігієни у місцях загального користування під’їзду, зачиненням вхідних дверей під’їзду у нічний час.
 7. Повідомляє у разі наявності внутрішнього зв’язку мешканців за їхніми заявками про прибуття відвідувачів. Інформує відвідувачів про розташування квартир та службових приміщень на поверхах будинку.
 8. Приймає та передає об’єкт спостереження та ключі від приміщень по закінченні зміни згідно з інвентаризаційним описом матеріальних цінностей.
 9. _________________________________________________________________.
 10. _________________________________________________________________.


III. Права

Консьєрж має право:
 1. В межах своєї компетенції вносити на розгляд керівництва пропозиції по вдосконаленню робіт та усунення виявлених недоліків;
 2. Ознайомлюватися з документами керівництва щодо кадрової політіки , трудовіх відносин та критеріїв оцінки якості виконання його посадових обов'язків.
 3. Вимагати надання справочної інформації, матеріалів та інструментів необхідніх для виконання своїх посадових обов'язків.
 4. Вимагати від керівників сприяння у виконанні обов'язків, що передбачені цією інструкцією.
 5. _________________________________________________________________.
 6. _________________________________________________________________.


IV. Відповідальність

Консьєрж несе відповідальність за:
 1. порушення правил техніки безпеки, протипожежних, санітарних та інших правил.
 2. не дотримання трудової і виконавської дисципліни.
 3. невиконання або неналежне виконання своїх посадових обов'язків згідно цієї інструкції в межах, визначених чинним трудовим законодавством України.
 4. спричинення прямого матеріального збитку, також як і за дії (або бездіяльність), що привели до такого матеріального збитку.
 5. правопорушення, вчинені в процесі своєї трудової діяльності в межах, визначених чинним адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством України
 6. _________________________________________________________________.
 7. _________________________________________________________________.


V. Умови роботи
 1. Режим роботи Консьєржа визначається відповідно до Правил внутрішнього трудового розпорядку, встановлених на підприємстві та трудовим договором (контрактом)
 2. _________________________________________________________________.
 3. _________________________________________________________________.

УЗГОДЖЕНО
Керівник
структурного підрозділу:
________
(підпис)
______________________
(ПІБ)
"____" ____________ ____р.
Начальник
юридичного відділу:
________
(підпис)
______________________
(ПІБ)
"____" ____________ ____р.
З інструкцією ознайомлений: ________
(підпис)
______________________
(ПІБ)
"____" ____________ ____р.
 
Повернутися до списку
Завантажити "Посадова інструкція консьєржа (укр.)" с Jobs.ua
(MS Word, 54 Kb)

Можливо Вас цікавить:


Робота консьєрж Резюме консьєрж Робота консьєрж в Києві Резюме консьєрж в Києві Робота консьєрж в Дніпрі Резюме консьєрж в Дніпрі Робота консьєрж у Львові Резюме консьєрж у Львові Робота консьєрж в Одесі Резюме консьєрж в Одесі Робота консьєрж в Харкові Резюме консьєрж в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові-->


Пошук посадових інструкцій

Якщо ви точно знаєте назву посади, на яку вам потрібно знайти посадові інструкції, шукайте ПІ по алфавітному покажчику спеціальностей. Не забувайте, що деякі посади можуть мати назви-синоніми.
Посадова інструкція: кладовщик
Посадова інструкція: кладовщик медицинского учреждения
Посадова інструкція: комплектовщик 1-го разряда
Посадова інструкція: комплектовщик 1-го разряда
Посадова інструкція: комплектовщик 2-го разряда
Посадова інструкція: комплектовщик 2-го разряда
Посадова інструкція: комплектовщик 3-го разряда
Посадова інструкція: комплектовщик 3-го разряда
Посадова інструкція: комплектовщик 4-го разряда
Посадова інструкція: комплектовщик предприятия торговли
Посадова інструкція: комплектовщик товаров
Посадова інструкція: консультант по налогам и сборам
Посадова інструкція: консультант по работе с клиентами
Посадова інструкція: консультант телефона доверия
Посадова інструкція: консультант-диспетчер
Посадова інструкція: консьерж
Посадова інструкція: контент-менеджер (редактор сайта)
Посадова інструкція: контролер
Посадова інструкція: контролер 2-го разряда
Посадова інструкція: контролер 3-го разряда
Посадова інструкція: контролер 4-го разряда
Посадова інструкція: контролер 5-го разряда
Посадова інструкція: контролер автостоянки
Посадова інструкція: контролер узла связи
Посадова інструкція: контролер газового хозяйства
Посадова інструкція: контролер пассажирского транспорта
Посадова інструкція: контролер рынка
Посадова інструкція: контролер пищевой продукции 2-го разряда
Посадова інструкція: контролер пищевой продукции 3-го разряда
Посадова інструкція: контролер пищевой продукции 4-го разряда
Посадова інструкція: контролер-кассир
Інструкції за рубриками:
Викладачі, вихователі
Фінансові спеціальності
Журналісти, перекладачі
Видавнича справа
Юристи, страхові спеціальності
IT -спеціальності
WEB-спеціальності
Дистанційні працівники
Медичні спеціальності
Керуючі спеціальності
Телекомунікації
Офісні працівники
PR-спеціальності, маркетинг
Інженери, робочі спеціальності
Торгівельні спецальності, збут
Будівництво, нерухомість
Ресторани, готелі
Транспортні спеціальності
Туристична діяльність, спорт
ЗЕД-спеціальності, склад
Охоронна діяльність
Працівники сфери послуг
Дизайнери, креативщики
Топ-менеджери
Працівники шоу-бізнесу
Інші спеціальності
Сільське господарство, агробізнес


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Пошук роботи персоналу

Приклад: "помічник керівника"


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу