Укр | Рус
-->

Астроном

Професія астронома не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Астронавти, астрономи». Адже Астроном винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація астронома важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного астронома і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи астрономом, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання астронома, специфіки установи, в якій працює Астроном і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Астронавти, астрономи Каталог профессий
 

Профессия астрономаЧем занимается Астроном? Багато хто представляє роботу астронома, як постійне спостереження за зірками. Це не зовсім так: левова частка робочого часу йде на зіставлення і аналіз отриманих даних. Та і при всьому бажанні просиджувати дні і ночі перед телескопом не вийде: апаратура, що дозволяє робити точні спостереження, коштує дорого. Надпотужні телескопи можна перелічити на пальцях, і черга на них розписана на роки вперед. Мало того, в цю чергу ще потрібно потрапити: переконати, що саме твоє наукове завдання цікаве і перспективне.

Декілька днів спостережень і місяці і роки теоретичної роботи. За допомогою комп'ютерів астрономи складають зоряні карти, прораховують траєкторії переміщень небесних тіл. Конкретна робота залежить від спеціалізації астронома. Як і в будь-якій науці, в астрономії існує безліч напрямів: космологія, небесна механіка і зоряна динаміка, астрофізика, радіоастрономія, фізика галактик, зірок, астрономічне приладобудування.

Специфика профессии астронома:
Астрономія - одна з наук, де результати видно не відразу. Така робота не підходить "спринтерам", яким важливо бачити щоденні плоди своєї професійної діяльності.

Личные качества:
Інтерес до науки і відкриттів.

Сколько получает Астроном?
Кар'єрний шлях астронома такий же, як і в будь-якій іншій сфері науки: навчання у вузі, аспірантура, кандидатська дисертація, захист, наукова робота, докторська і т.д. З отриманням нового наукового звання росте і кваліфікаційний розряд, від якого в першу чергу залежить зарплата. Прекрасна фізико-математична і комп'ютерна підготовка (для тих, хто прийшов не за папірцем, а за знаннями), найвищий рейтинг за системою SCOPUS, прийнятою міністерством освіти і науки, у астрономів (1, 3 місця; всього 15 астрономів в першій сотні найбільш рейтиногових вчених). А те, що активна молодь має можливість закордонних поїздок і грантів, то це теж плюс.

Как стать астрономом?
Технічні вузи не готують астрономів (у педагогічних є спеціальність вчитель фізики, астрономії), а професійних астрономів готують в національних університетах - Одеському, Київському, Харківському і Львівському. Після 4 курсу астрономи отримують ступінь "бакалавра фізики", а після 5 - фахівця або магістра астрономії


 

Можливо Вас цікавить:


Робота Астроном Резюме Астроном Робота Астроном в Києві Резюме Астроном в Києві Робота Астроном в Дніпрі Резюме Астроном в Дніпрі Робота Астроном у Львові Резюме Астроном у Львові Робота Астроном в Одесі Резюме Астроном в Одесі Робота Астроном в Харкові Резюме Астроном в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Авіадиспетчер
Профессия: Автомеханік
Профессия: Агент рекламний
Профессия: Агроном
Профессия: Адвокат
Профессия: Адміністративний директор
Профессия: Адміністратор бази даних
Профессия: Адміністратор сайту
Профессия: Адміністратор салону краси
Профессия: Актор
Профессия: Актуарій
Профессия: Акушер
Профессия: Аналітик
Профессия: Андеррайтер
Профессия: Аніматор
Профессия: Антикризовий директор
Профессия: Архітектор
Профессия: Асистент відділу
Профессия: Астроном
Профессия: Аудитор
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
→ Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу