Укр | Рус


Зварювач

Професія зварювача не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Інженери, технологи, майстри». Адже Зварювач винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація зварювача важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного зварювача і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи зварювачем, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання зварювача, специфіки установи, в якій працює Зварювач і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Інженери, технологи, майстри Каталог профессий
 

Профессия зварювачаЧем занимается Зварювач? В умовах загального браку робочого персоналу професія зварювача на особливому рахунку: зварювальні роботи потрібні практично на будь-якому виробництві, а молоді майстрів дуже мало.

Специфика профессии зварювача:
Робота зварювача фізично важка і шкідлива для очей, тому обов'язкова умова для тих, що поступають в коледжі - відмінне здоров'я.

Где работает Зварювач:
Список організацій, де може працювати зварювач, величезний. Ці фахівці потрібні скрізь, де потрібне виготовлення чого-небудь з металу.

Личные качества:
Потрібно неквапом вести рукою, щоб шов лягав рівно, акуратно, без огріхів. Для цього необхідне терпіння і душевна рівновага.

Сколько получает Зварювач?
Зварювальні роботи потрібні практично на будь-якому виробництві, а молодих майстрів дуже мало. Тому зарплати у зварювачів високі: вчорашній випускник коледжу заробляє $500-600, зварювач зі стажем отримує $1000-1500. Під час виробничої практики на третьому курсі студентам виплачують зарплату в $250-300. Але навіть перспектива отримувати хороші гроші чомусь не вражає хлоп'ят, які вибирають модніші і при цьому професії, які мають менше попиту на ринку праці.

Рівень зарплат, залежно від місця роботи, сильно відрізняється, при виконанні одного і того ж замовлення можна отримувати абсолютно різні гроші. У житлово-комунальній сфері сьогодні, мабуть, найнижча оплата праці, найщедріша - нафтогазова галузь.
 

Можливо Вас цікавить:


Робота Зварювач Резюме Зварювач Робота Зварювач в Києві Резюме Зварювач в Києві Робота Зварювач в Дніпрі Резюме Зварювач в Дніпрі Робота Зварювач у Львові Резюме Зварювач у Львові Робота Зварювач в Одесі Резюме Зварювач в Одесі Робота Зварювач в Харкові Резюме Зварювач в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові
Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Зварювач
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
→ Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу