Укр | Рус


Годинникар

Професія годинникаря не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Працівники служб сервісу». Адже Годинникар винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація годинникаря важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного годинникаря і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи годинникарем, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання годинникаря, специфіки установи, в якій працює Годинникар і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Працівники служб сервісу Каталог профессий
 

Профессия годинникаряЧем занимается Годинникар? Професія годинникаря сьогодні переживає важкі часи. У СРСР випускалося близько 50 млн. годинників в рік і третину з них йшла на експорт. Для порівняння: США, Канада, Італія, Іспанія і Великобританія такої розкоші, як виробництво власного годинника, до цих пір собі не дозволяють.

Специфика профессии годинникаря:
Годинникарів, що уміють полагодити і сучасний швейцарський годинник, і старовинний брегет, в країні одиниці. Такий майстер повинен розбиратися в різних системах годинника, уміти не тільки замінити зіпсовані деталі деталями заводу-виготівника, але часто зробити їх самостійно. Деякі майстри можуть відновити годинниковий механізм просто по кресленню: вони в курсі всіляких годинникових новинок і працюють на сучасному устаткуванні. Потрапити в цю закриту касту не так-то просто.

Личные качества:
Годинникар повинен володіти якостями снайпера - гострим зором, твердою рукою і витримкою, а ще терплячістю, терплячістю і терплячістю.

Сколько получает Годинникар?
Молодь сьогодні в професію не приходить: на заводській збірці працюють в основному старі майстри (від сорока до сімдесяти років). І хоча ця висококваліфіковані робочі - їх зарплата від $300 до 450.

Как стать годинникарем?
Годинникарів навчають безпосередньо на заводах.


 

Можливо Вас цікавить:


Робота Годинникар Резюме Годинникар Робота Годинникар в Києві Резюме Годинникар в Києві Робота Годинникар в Дніпрі Резюме Годинникар в Дніпрі Робота Годинникар у Львові Резюме Годинникар у Львові Робота Годинникар в Одесі Резюме Годинникар в Одесі Робота Годинникар в Харкові Резюме Годинникар в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові
Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: Геодезист
Профессия: Гід-перекладач
Профессия: Годинникар
Профессия: Головний інженер в будівництві
Профессия: Грумер
Профессия: Гувернантка
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
→ Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу