Укр | Рус
-->

ERP-програміст

Професія ERP-програміста не менш складна і відповідальна, ніж інші професії сфери «Програмісти, сисадміни, IT-фахівці». Адже erp-програміст винен відмінно знати не тільки теорію своєї роботи, але і бути чудовим практиком.

Тим більше, кваліфікація ERP-програміста важлива з погляду кар'єрного зростання. Погодьтесь, навряд чи директор підвищить некомпетентного ERP-програміста і дасть зелене світло в подальшому просуванні в роботі.

Що стосується фінансового питання роботи ERP-програмістом, то тут, як і в багатьох інших спеціальностях, зарплата залежить в першу чергу від регіону мешкання ERP-програміста, специфіки установи, в якій працює erp-програміст і політики підприємства відносно рівня заробітної плати для співробітників.
Програмісти, сисадміни, IT-фахівці Каталог профессий
 

Профессия ERP-програмістаЧем занимается erp-програміст? ERP (Enterprise Resource Planning) це комплекс додатків, що дозволяють створити єдину автоматизовану систему управління підприємством (або її ключовими бізнес-процессами). Вона включає набір підсистем, пов'язаних з діяльністю компанії: фінанси (бухгалтерський і податковий облік і звітність, бюджетування і т.п.), виробництво, управління кадрами, маркетинг і продажі (CRM) та інші.

ERP-система дозволяє досягти узгодженої роботи різних підрозділів підприємства, знижуючи при цьому адміністративні витрати. Останнім часом необхідність впровадження ERP-систем усвідомлює все більша кількість підприємств. А значить, росте і попит на фахівців цієї області. Робота в компаніях-інтеграторах, обіцяє співробітникам значні перспективи в плані кар'єрного і фінансового зростання.

А тому багато сьогоднішніх випускників технічних вузів готові відмовитися від роботи за фахом і почати кар'єру з посади стажиста в компаніях-інтеграторах.

Сферу ERP-технологій неможливо вивчити по книгах або інститутських курсах на такому рівні, щоб вступати в який-небудь реальний проект, а фахівців на ринку недостатньо. Часто компаніям, що займаються впровадженням ERP-систем, потрібна людина, що бажає розвиватися в цій області, але не володіє належним досвідом участі в реальних проектах. Якщо ви вчилися або тільки закінчуєте технічний вуз, маєте відношення до програмування і здібності до логічного мислення, то вам буде близька посада ERP-програміста.

Такі фахівці відповідають за технічну сторону реалізації проекту: написання коду, стабільність роботи програми і ін.

Специфика профессии ERP-програміста:
Плюси професії:
 • Роботодавець надає навчання та досвід роботи під своїм брендом,
 • Досвід роботи обчислюється завершеними проектами (якщо проект впроваджується швидко),
 • Динамічне зростання оплати праці, що відповідає рівню компетентності та обов'язків у проекті,
 • Затребуваність на ринку праці,
 • При настроюванні кожної наступної системи фахівець отримує масу нової корисної інформації.
Мінуси професії:
 • На початковому етапі невисока заробітна плата,
 • Досвід роботи обчислюється завершеними проектами (якщо проект триває довго),
 • Занадто багато часу проводиш з одним продуктом,
 • Не факт, що досвід роботи з однією ERP-системою буде цінуватися в іншого ІТ-інтегратора, який працює з іншого ERP-системою.


Где работает erp-програміст:
Системні інтегратори, компанії ІТ-консалтинга (впровадження), ІТ-відділ підприємств, у яких вже встановлена ЕРП-система (підтримка).

Личные качества:
ERP-програміст повинен володіти всіма якостями, притаманними класичному програмісту:
 • терпіння і витримка в процесі розробки та налагодження програми;
 • вміння швидко адаптуватися до нового;
 • об'єктивно оцінювати можливості технологій та їх використання в кожному конкретному випадку.


Сколько получает erp-програміст?
Після завершення трьох-чотирьох проектів, програміст зазвичай стає або провідним розробником (архітектором), або перекваліфіковується в консультанта.

Как стать ERP-програмістом?
Обов'язково мати вищу технічну освіту (комп'ютери і програмування), добре знати базові мови програмування, бази даних. Наприклад, якщо ви хочете влаштуватися стажистом за системою Navision, то плюсом буде знання мови Паскаль, серверних продуктів від Microsoft (для подальшої спеціалізації по адмініструванню). Якщо по Axapta, то необхідно знати основи Java, С++.

Важливо мати уявлення, що таке ERP-системи, а краще - вже бути знайомим з однією з них. Скажімо, якщо ви знаєте 1C, то перейти на Navision не складе труднощів.

Крім володіння програмуванням потрібно розуміти бізнес-логіку. Наприклад, якщо ви програмуєте модуль Фінанси, то без основ бухгалтерського обліку вам не обійтися.


 

Можливо Вас цікавить:


Робота erp-програміст Резюме erp-програміст Робота erp-програміст в Києві Резюме erp-програміст в Києві Робота erp-програміст в Дніпрі Резюме erp-програміст в Дніпрі Робота erp-програміст у Львові Резюме erp-програміст у Львові Робота erp-програміст в Одесі Резюме erp-програміст в Одесі Робота erp-програміст в Харкові Резюме erp-програміст в Харкові

Або перегляньте всі:


Робота в Києві Резюме в Києві Робота в Дніпрі Резюме в Дніпрі Робота у Львові Резюме у Львові Робота в Одесі Резюме в Одесі Робота в Харкові Резюме в Харкові


-->


Пошук професій

Хочете дізнатися більше про інші професії каталога? Скористайтеся алфавітним покажчиком або пошукайте самі затребувані професії за сферахми діяльності:
Профессия: ERP-програміст
Профессия: Event-менеджер
Профессии по рубрикам:
HR-фахівці, рекрутери, кадровики
→ Програмісти, сисадміни, IT-фахівці
Астронавти, астрономи
Викладачі, філологи, психологи
Фахівці в природних науках
Косметологи, перукарі, візажісти
Працівники культури, кіно і театру
Маркетологи, рекламісти, піарники
Лікарі, медсестри, ветеринари
Працівники сфери нерухомості і будівництва
Вихователі, тренери, психологи
Охоронці, міліціонери, слідчі
Юристи, нотаріуси, політологи
Ресторатори, кухарі, офіціанти
Секретарі, офіс-менеджери
Працівники сільського господарства
Працівники служб сервісу
Журналісти, редактори, поліграфісти
Страхові агенти, брокери, маклери
Інженери, технологи, майстри
Торгові агенти, sale-менеджери
Логісти, фахівці з ЗЕД
Автомайстри, водії, експедитори
Працівники туризму, готелів
Бухгалтери, фінансисти, аудитори
Тренери, інструктори зі спорту
Працівники шоу-бізнесу
Дизайнери, оформлювачі


Пропозиції роботи в Україні

Якщо на даний час ви знаходитесь на стадії пошуку роботи і шукаєте якісні вакансії від провідних компаній Києва і України, зверніть увагу на каталог кращих роботодавців країни. Шукати роботу можна по назві компанії, посадами або формі розширеного пошуку вакансій.

Поиск работы персонала

Пример: "помощник руководителя"
Поиск работы


-->
 


Jobs.ua рекомендує переглянути:Наші проекти:

Jobs.ua - Робота в Україні Vakansii.ua - Вакансії в Україні Resume.ua - Резюме в Україні
ArendaZala.com.ua - Конференц зали Pro-Robotu.ua - Пропоную Роботу Training.ua - Тренінги в Україні
Srochno.ua - Терміново Потрібні Uajobs.com.ua - Пошук Роботи Jobsite.com.ua - Знайти Роботу